محاسبه طول دوره قاعدگی آنلاین

برای محاسبه طول دوره قاعدگی تاریخ اولین روز قاعدگی چند دوره آخر خود را از فرم زیر انتخاب کنید.

دیدگاه شما در مورد محاسبه طول دوره قاعدگی

captcha
{error}

پس از انتخاب تاربخ اولین روز آخرین قاعدگی چند دوره قبل روی محاسبه کلیک کنید تا طول قاعدگی براساس اطلاعات وارد شده محاسبه شود.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

روش محاسبه طول دوره قاعدگی

محاسبه طول دوره قاعدگی به شما کمک می کند تا شانس بارداری خود را افزایش دهید و شناخت بهتری از سیستم بدن خود داشته باشید. توجه به طول دوره ها عادت ماهانه و اطلاع از دوه قاعدگی به شما کمک می کند اختلالات پزشکی که رخ می دهد را پیش بینی و شناسایی کنید. بسیاری از دختر خانم هایی که تازه به ین دوران رسیده اند نحوه محاسبه طول ذوره قاعدگی خود را نمی دانند. برای اطلاع این دسته از خانم ها باید عرض کنیم که شما باید اولین روز شروع خونریزی را مبنای شمارش قرار بدید و تا اولین روز شروع خونریزی ماه بعد این شمارش را ادامه دهید برای مثال اگر دوشیزه ای در 23 ماه مهر پریود شود و دفعه بعد در 20 آبان پریود شود طول دوره قاعدگی او برابر 27 روز خواهد بود. توصیه می شود که حتما تاریخ شروع و پایان پریود خود را در دفترچه ای یادداشت کنید تا در صورت مشاهده بی نظمی و مراجعه به پزشک بتوانید اطلاعات دقیقی را در اختیار پزشک خود قرار دهید.

 

نحوه محاسبه طول دوره قاعدگی آنلاین کیت ست

بعد از وارد شدن به ابزار محاسبه طول دوره قاعدگی آنلاین کیت ست، شما باید در 4 فیلد مشخص شده اولین روز از آخرین قاعدگی و اولین روز از قاعدگی سه دوره قبل خود را وارد کنید. با کلیک روی فیلدها یک تقویم ظاهر می شود که به شما کمک می کند تاریخ مد نظر خود را به راحتی وارد کنید. بعد از کلیک کردن دکمه آبی محاسبه کادری در پایین ظاهر می شود که در آن شما می توانید کوتاه ترین دوره، طولانی ترین دوره، میانگین دوره قاعدگی خود به علاوه طول دوره قاعدگی سه ماه گذشته خود را خواهید دید.