تنظیم زنگ هشدار و آلارم آنلاین

جهت تنظیم ساعت برای هشدار میتوانید از فرم زیر استفاده کنید و سپس دکمه تنظیم را بزنید.

09:41:14

پخش موزیک

هشدار برای ساعت 21:42 تنظیم شده است.

دیدگاه شما در مورد تنظیم زنگ هشدار آنلاین

captcha
{error}

8دیدگاه
نازنین در تاریخ ۲۳-۰۱-۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۳۲

سلام و خسته نباشید خدمت شما. بسیار کاربردی بود و لذت بردم. اما اگر میشه لطفا صدای الارم های بیشتری بذارید یا جوری باشه که به موسیقی های خود دستگاهمون متصل باشه و بتونیم ازش استفاده کنیم. در هرصورت ممنون.

ناشناس در تاریخ ۲۸-۰۱-۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۳۰

خوب بود

حمیده در تاریخ ۰۶-۰۶-۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

متولد 1387هستم میخواستم ببینم الان چندسالمه

--------------------------------
کیت ست: با سلام، سن شما چهارده است.

ناشناس در تاریخ ۰۳-۰۲-۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

سلام ممنون از این برنامه مفید باتشکر

Ali در تاریخ ۲۲-۱۰-۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶

با سلام و عرض ادب خدمت شما.نرم افزاری بسیار کاربردی اما کاش صدای زنگ های مختلفی بزارید!

داراب در تاریخ ۰۱-۰۷-۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۱

بسیار عالی و مفید
ممنون از شما
پیروز و تندرست باشید

حکیمی در تاریخ ۱۰-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵

با سلام و عرض تشکر از برنامه های خوب و کاربردیتان

سعید در تاریخ ۰۵-۱۰-۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۶

ممنون از قابلیت خوبی که در اختیار ما قرار دادید

پس از انتخاب ساعت و دقیقه بر روی تنظیم هشدار کلیک کنید تا هشدا برای ساعت مورد نظر تنظیم شود.زمان فاصله تکرار هشدار پس از زمان هشدار با کلیک بروی تعویق فعال میشود به عنوان مثال یک دقیقه دیگر دوباره هشدار فعال میشود.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

تنظیم زنگ هشدار و آلارم آنلاین

همه ما با محدودیت زمانی برخورد کرده ایم. هنگامی که ما باید در ساعت مشخصی کاری انجام دهیم باید کسی یا چیزی این تایم را به ما یادآوری کند. هنگامی که ما وارد اینترنت می شویم اصلا گذر زمان را حس نمی کنیم و ممکن است کاری که قرار است انجام دهیم را به فراموشی بسپاریم. برای حل این مشکل سایت کیت ست ابزار زنگ هشدار آنلاین را طراحی کرده است. این ابزار دارای هیچ پیچیدگی خاصی نیست و بسیار ساده است. توجه داشته باشید که زنگ آلارم کیت ست تا زمانی برای شما کار خواهد کرد که شما آنلاین بوده و تب مرورگر خود را نبسته باشید.

 

آموزش تنظیم زنگ هشدار آنلاین کیت ست

برای تنظیم زنگ هشدار کیت ست کافی است که وارد این صفحه شوید. در قسمت زمان فعلی ساعت فعلی شما نمایش داده شده است، در فیلد ساعت و دقیقه شما تایمی که می خواهید زنگ هشدار فعال شود را وارد کنید. در فیلد زمان فاصله شما فاصله زمانی مابین تکرار زنگ هشدار را انتخاب خواهید کرد و از منوی کرکره ای آهنگ هشدار موسیقی که برای آگاه سازی شما استفاده خواهد شد را انتخاب کنید برای اینکه بدانید کدام آهنگ باب سلیقه شما است دکمه پخش موزیک را کلیک کنید تا آهنگ هشدار برای شما پخش شود در صورت نپسندیدن آهنگ می توانید موارد دیگر را امتحان کنید. بعد از اتمام تنظیمات روی دکمه آبی تنظیم هشدار کلیک کنید.


بعد از کلیک روی دکمه تنظیم هشدار، هشدار فعال شده و در قسمت پایین صفحه زمان باقیمانده برای پخش زنگ هشدار را مشاهده خواهید کرد.


پس از پایان شمارش معکوس زمان و فعال شدن زنگ هشدار دکمه توقف هشدار و تعویق زمان هشدار فعال می شود. در صورتی که می خواهید یک مدت زمانی دیگر را در اینترنت سپری کنید می توانید با کلیک روی دکمه آبی تعویق زمان زنگ هشدار را به تاخیر بیاندازید و در صورتی که می خواهید به کار مربوطه بپردازید دکمه توقف هشدار را کلیک کنید و به فعالیت خود بپردازید.