دانلود اپلیکیشن اندروید

تبدیل آنلاین توان وات به ولت آمپر ، اسب بخار ، کیلو کالری بر ثانیه و ...

برای تبدیل وات به ولت آمپر ، کیلو ژول بر ثانیه و بی تی یو و ... اطلاعات زیر را وارد کنید و بر روی تبدیل کلیک کنید.

نتیجه تبدیل:

تبدیل به سایر واحدها:

دیدگاه شما در مورد تبدیل توان

captcha
{error}

14دیدگاه
هادی در تاریخ ۰۹-۱۱-۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۸

عالی

مجید در تاریخ ۲۴-۰۵-۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۱

سلام استاد
گشتاور دینام ۹۰ امپر خودرو چقدره سپاس

محسن دولتیان در تاریخ ۱۳-۰۴-۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۴

درود بیکران عالی بود

فرامرز در تاریخ ۲۰-۱۲-۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

من یه موتور بنزینی دارم که ویبراتگر بتن هست
روش این عدد رو نوشته
کسی میتونه بهم بگه این موتور چند اسب بخار قدرت داره؟
3.7/4000 KW/RPM

سیامک در تاریخ ۲۳-۰۶-۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۲

نه دس خوش دمتون گرم ماشالله

Matinghahri در تاریخ ۱۱-۱۲-۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

من دوست دارم بیام

karimi در تاریخ ۲۸-۱۱-۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۴

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و این اطلاعات رو در اختیار عموم و هموطنان میگذارید

Reza در تاریخ ۲۳-۰۸-۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

عالی

احمد شهیم در تاریخ ۲۸-۰۲-۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۳

بسیار عالی و فوق‌العاده

کریم باقری در تاریخ ۲۴-۰۹-۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۱

خیلی برای امتحان آنلاین فیزیک خوبه دست سازندش درد نکنه

کمالی در تاریخ ۱۹-۰۷-۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۵

عالی.

مهدی پورراهدار در تاریخ ۳۰-۰۵-۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۷

بسیار عالی بسیار کاربردی

امیر در تاریخ ۰۳-۰۵-۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۲

باتشکر عالی بود

مجيدي در تاریخ ۲۸-۰۱-۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۳

خيلي عالي بود . سپاسگزارم

بعد از وارد کردن مقدار عددی که می خواهید تبدیل کنید واحد مبنا و مقصد را انتخاب کنید، سپس خودکار عدد به واحد مورد نظر شما و سایر واحد های دیگر تبدیل می شود.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

تبدیل توان وات به اسب بخار ، ولت آمپر ، کیلو ژول بر ثانیه و ...

در سرویس تبدیل آنلاین توان در ابزار های تبدیل کیت ست، این امکان برای شما فراهم شده است تا انواع واحد های مختلف توان (در فیزیک) مانند وات به ولت آمپر، کیلو ژول بر ثانیه، بی تی یو و.. را به یکدیگر تبدیل کنید. اگر شما به تبدیل توان برای درک بهتر اندازه آن، محاسبات مختلف و یا هر کار دیگری نیاز دارید، احتیاجی به محاسبه فرمول های مختلف ندارید. با ابزار تبدیل آنلاین توان کیت ست به صورت ساده و سریع می توانید این تبدیل واحد را انجام دهید.

 

توان Power چیست؟

قبل از تبدیل توان آنلاین، بهتر است کمی بیشتر با آن آشنا شویم. به صورت کلی توان در هر جایی معنی بخصوصی دارد و می توانیم آن را به دسته بندی های توان ریاضی، توان آماری، توان الکتریکی و توان فیزیکی تقسیم کرد. در این سرویس تبدیل آنلاین توان، می توانید واحد های مختلف توان فیزیکی مانند ولت آمپر، اسب بخار، کیلوکالری بر ثانیه و.. را به یکدیگر تبدیل کنید.

به صورت علمی در فیزیک، توان به معنی میزان جا به جایی، دگرگونی یا استفاده انرژی در یکای زمان است. واحد اصلی محاسبه توان، ژول بر ثانیه یا وات است.

 

واحد یا یکای اصلی سنجش توان در فیزیک

همانطور که اشاره کردیم، واحد یا یکا سنجش توان رسمی در سیستم SI وات است که با علامت W نشان داده می شود. نام این یکا از نام جیمز وات مخترع اسکاتلندی گرفته شده است. هر یک وات برابر است با یک ژول انرژی در هر ثانیه.

 

علت وجود واحد های مختلف سنجش توان

برای انجام تبدیل آنلاین توان، واحد های مختلف و متفاوتی را خواهید دید. با توجه به تعریف توان که به انرژی و واحد زمان بستگی دارد، پس می توان واحد های مختلفی را بسته به زمان و مقدار انرژی دید. در سرویس تبدیل توان وات به اسب بخار و.. کیت می توانید تمام واحد های توان را به یکدیگر تبدیل کنید.

 

معرفی واحد های توان پر کاربرد برای تبدیل آنلاین توان

برخی از واحد های توان مشهور تر هستند و معمولا به گوش بیشتر افراد رسیده اند. برای افزایش اطلاعات شما در حین تبدیل آنلاین توان بدون فرمول و..، واحد های پر استفاده تر را به صورت کلی معرفی می کنیم.

  • توان (Watt): وات واحد سنجش اصلی توان است و برابر با یک ژول انرژی در هر ثانیه می باشد. وات بیانگر آهنگ تولید یا مصرف انرژی است.

  • اسب بخار (Horsepower): اسب بخار میزان کار انجام شده در واحد زمان را نشان می دهد و تقریبا برابر با 745 وات می باشد. البته بسته به تعاریف موجود این میزان ممکن است بین 735.5 تا 750 وات متغیر باشد. از این واحد بیشتر برای نمایش توان موتور درونسوز در صنعت خودرو سازی و.. استفاده می شود.

 

روش تبدیل توان آنلاین در کیت ست

برای تبدیل توان وات به اسب بخار، ولت آمپر، کیلوژول بر ثانیه و هر واحد توان دیگری در کیت ست به صورت آنلاین، فقط نیاز است تا ابتدا مقدار عددی واحد خود را در فیلد مقدار تبدیل وارد کنید. سپس در باکس تبدیل از، واحدی که مقدار آن را وارد کرده اید را از لیست کشویی واحد های توان انتخاب کنید. حال باید در قسمت تبدیل به، هم واحد مورد نظر خود که قصد تبدیل به آن را دارید انتخاب کنید. با کلیک روی دکمه تبدیل، عملیات تبدیل آنلاین توان به صورت آنی انجام می شود و شما در قسمت نتیجه، معادل واحد مورد نظر را خواهید دید. همچنین برای راحتی بیشتر شما و جلوگیری از انجام مجدد مراحل تبدیل برای سایر واحد ها در همان مقدار وارد شده، تبدیل به سایر واحد های توان هم به صورت خودکار انجام می شود.

 

نظرات و پیشنهادات شما؟

بعد از اینکه تبدیل واحد مورد نظر خود را انجام دادید، می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در این زمینه را در دیدگاه ابزار تبدیل توان آنلاین، با ما به اشتراک بگذارید