محاسبه اختلاف دو تاریخ شمسی و میلادی آنلاین

برای محاسبه اختلاف سن دو نفر یا تاریخ اطلاعات زیر را وارد کنید و بر روی محاسبه کلیک کنید.

:
تاریخ شروع
:
:
:
تاریخ پایان
:
:
:

دیدگاه شما در مورد محاسبه اختلاف دو تاریخ

captcha
{error}

6دیدگاه
صادق در تاریخ ۲۲-۰۵-۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴

سلام
سایتتون بسیار مفید و برای من واقعا پرکاربرد بوده.
خسته نباشید حسابی

رضایی در تاریخ ۲۵-۰۴-۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۹

سلام. وقت بخیر. ممنون از ابزارهای خوبی که طراحی و در دسترس قراردادید. یک پیشنهاد داشتم: خوبه که ابزار دیگه ای در خصوص تاریخ ها به ابزارهای کاربردی اضافه بشه که خودم به این ابزار نیاز داشتم ولی چنین چیزی رو در مجموعه ابزارهای شما پیدا نکردم: ابزاری که بتونه از یک تاریخ مشخص مثلاً 93 روز به جلو بره و یا 93 روز به عقب برگرده و اعلام کنه که اون روز چه تاریخیه.باتشکر و سپاس از شما.

--------------------------------
کیت ست: با سلام، با تشکر از پشنهاد شما، به زودی این سرویس آماده خواهد شد.

آقای دکتر در تاریخ ۱۵-۰۲-۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۱

اختلاف 2 عدد لزوما نیاز به کوچک تر بودن عدد اول نیست که پیغام "تاریخ شروع باید کوچکتر از تاریخ پایان باشد." را میدهد.

اختلاف 5 با 3؟
اختلاف 3 با 5؟
جواب هر دو برابر 2 است.
با تشکر

روح الله در تاریخ ۱۲-۰۲-۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۹

بسیار عالی تشکر میکنم این برنامتون بسیار عالیه و واقعا دقیق

mmd در تاریخ ۰۲-۰۲-۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۱

عالی بود برنامه هاش

روح اله در تاریخ ۱۶-۱۰-۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۲

عالی

برای محاسبه اختلاف سن دو نفر یا اختلاف تاریخ ابتدا تقویم شمسی یا میلادی انتخاب و سپس تاریخ شروع و تاریخ، به عنوان تاریخ تولد سن نفر اول و دوم وارد کنید و روی محاسبه کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

محاسبه اختلاف سنی ازدواج و اختلاف دو تاریخ شمسی و میلادی

در مواقعی که نیاز به محاسبه اختلاف و زمان طی شده بین دو تاریخ دارید، دیگر نیازی به جمع و تفریق و محاسبه نخواهید داشت. با سرویس محاسبه اختلاف دو تاریخ آنلاین کیت ست، می توانید به راحتی اختلاف بین دو تاریخ را در تاریخ شمسی و یا میلادی به راحتی محاسبه کنید.

 

محاسبه اختلاف دو تاریخ به سال و ماه و روز

اگر قصد محاسبه اختلاف سن دو نفر، تاریخ ساخت وسیله و.. را داشته باشید، می توانید از این ابزار استفاده کنید. مطمئنا محاسبه اختلاف تاریخ به صورت دستی هم ساده نیست و هم ممکن است نتیجه دقیقی را به دست نیاوریم. اما در این ابزار، اختلاف تاریخ به تفکیک روز، ماه و سال به شما نشان داده می شود.

 

کاربرد های اختلاف تاریخ، محاسبه اختلاف سن ازدواج و..

دلایل زیادی برای محاسبه اختلاف دو تاریخ میلادی و شمسی وجود دارد. به طور مثال ممکن است بخواهید اختلاف سن خود و دوستتان را محاسبه کنید. و یا بخواهید بدانید در زمان وقوع یک اتفاق، شما چند ساله بوده اید. همینطور برای محاسبه دقیق سن خود هم می توانید از این ابزار استفاده کنید. محاسبه اختلاف تولد و.. نیز در از دیگر کاربرد ها می باشد.

 

نحوه محاسبه اختلاف سنی ازدواج و اختلاف دو تاریخ شمسی و میلادی در کیت ست

برای استفاده از این سرویس جهت محاسبه اختلاف سن دو نفر و..، ابتدا باید در قسمت نوع تاریخ، منوی کشویی مربوطه را باز کرده و نوع تاریخ را از بین تاریخ شمسی یا میلادی انتخاب کنید. سپس در قسمت تاریخ شروع، سال را وارد کرده و از منوی کشویی بعدی ماه و روز را هم انتخاب کنید. همین فرایند را هم برای تاریخ پایان انجام دهید. در نهایت با کلیک روی دکمه محاسبه، اختلاف تاریخ محاسبه شده و در قسمت نتیجه اختلاف تاریخ، آن را خواهید دید.

 

نظرات و پیشنهادات شما؟

پس از استفاده سرویس محاسبه اختلاف دو تاریخ آنلاین، می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در دیدگاه این ابزار با ما به اشتراک بگذارید.