تولید متن تصادفی لورم ایپسوم فارسی Lorem Ipsum آنلاین

برای تولید متن تصادفی فارسی آنلاین گزینه های زیر را انتخاب کنید.

دیدگاه شما در مورد تولید متن تصادفی لورم ایپسوم

captcha
{error}

2دیدگاه
حسام در تاریخ ۱۶-۰۵-۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۳

عالی

علیرضا بخشی زاده روشنفکر در تاریخ ۲۹-۰۷-۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۳

با توجه به حافظه تصویری کوتاه مدت قوی افراد اهل مطالعه و گرافیست ها و تایپیست ها، استفاده از پاراگراف های تکراری با ترتیب و ترکیب یکسان حروف جهت تولید محتوای بی معنی متنی بسرعت باعث درک الگوی تکرار شونده شمایل کلی پاراگراف ها و تشخیص سریع نمایشی بودن متن می شود که با توجه به برخی از موارد استفاده می تواند ضعف جنراتور طراحی شده محسوب گردد.

بعد از انتخاب زبان سپس تعداد جمله یا پاراگرف مورد نظر خود را وارد کنید تا متن لورم ایپسوم خودکار ایجاد می شود.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

ساخت متن تصادفی لورم ایپسوم فارسی ، انگلیسی ، ایتالیایی و ...

در فرآیند های طراحی سایت، صفحه بندی کتاب و سایر کار های مشابه که توسط طراحان اجرا می شود، از متن های آماده تصادفی به نام لورم ایپسوم یا Lorem Lpsum استفاده می شود. اگر شما نیاز به استفاده از لورم ایپسوم دارید، می توانید به راحتی از ابزار تولید متن تصادفی تصادفی لورم ایپسوم فارسی Lorem Ipsum آنلاین در کیت ست استفاده کنید.

 

لورم ایپسوم چیست و چه کاربردی دارد؟

پیش از استفاده از تولید متن تصادفی لورم ایپسوم فارسی آنلاین، اگر با این واژه آشنا نیستید بهتر است ابتدا با کاربرد آن آشنا شویم. در کار های طراحی پس از اتمام پروسه، کارفرما نمی تواند دید دقیق نسبت به کار با توجه به عدم وجود متن داشته باشد و نتیجه نهایی را به درستی ببیند. برای حل این مشکل از متن های آماده یا لورم ایپسوم استفاده می شود. لورم ایپسوم (Lorem Lpsum) که معادل فارسی آن طرح نما می شود، به یک متن گفته می شود که بی معنی است و در صنعت چاپ، صفحه آرایی، طراحی گرافیک و سایت و.. استفاده می شود. طراحان از این متن برای پر کردن صفحه جهت مشخص شدن شکل ظاهری کار برای کارفرما استفاده می کنند. با این کار صفحه بندی، فونت، اندازه و ظاهر متن در کار طراحی شده نشان داده می شود.

 

متن لورم ایپسوم فارسی

متن کامل لورم ایپسوم فارسی در اندازه یک پاراگراف به شکل زیر است:

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 

متن لورم ایپسوم انگلیسی

متن کامل لورم ایپسوم انگلیسی در اندازه یک پاراگراف به شکل زیر است:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 

ساخت لورم ایپسوم آنلاین فارسی و انگلیسی در کیت ست

حال که نیاز به استفاده از لورم ایپسوم دارید، می توانید از سرویس ساخت متن تصادفی لورم ایپسوم فارسی، انگلیسی، ایتالیایی و.. کیت ست استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس ابتدا زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. در تولید متن تصادفی آنلاین برای شما زبان های فارسی، انگلیسی، ایتالیایی و اسپانیایی در نظر گرفته شده است.

پس از انتخاب زبان در تولید متن تصادفی آنلاین کیت ست، نوع متن خود را انتخاب کنید. در حالت استاندارد از یک یا چند پاراگراف استفاده می شود اما بسته به نیاز خود می توانید متن تصادفی آنلاین را در حد جمله، کلمه و حرف هم بسازید.

حال در فیلد بعدی تعداد واحد متن مورد نیاز خود که در بخش قبلی نوع آن را مشخص کرده اید انتخاب کنید. به طور مثال اگر نیاز به دو پاراگراف دارید، در بخش قبلی نوع متن را روی پاراگراف بگذارید و تعداد را روی 2 قرار دهید.

اکنون می توانید با زدن دکمه Download Now متن را دانلود کنید و یا با زدن دکمه Copy آن را کپی و به کار خود منتقل کنید.

 

نظرات و پیشنهادات شما؟

پس از انجام ساخت آنلاین لورم ایپسوم مورد نیاز خود، می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در دیدگاه ساخت آنلاین لورم ایپسوم با ما به اشتراک بگذارید.