محاسبه آنلاین هزینه دفترخانه اسناد رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق

برای محاسبه هزینه دفتر اسناد رسمی اطلاعات زیر را وارد کنید و بر روی محاسبه کلیک کنید.

هزینه تحریر:

نتیجه محاسبه

  • مالیات نقل و انتقال:
  • حق التحریر:
  • حق الثبت:
  • مالیات ارزش افزوده:
  • ثبت الکترونیکی سند:
  • جمع کل:

دیدگاه شما در مورد محاسبه هزینه دفتر اسناد رسمی

captcha
{error}

7دیدگاه
محیا در تاریخ ۱۲-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹

سلام من می خوام حق طلاق بگیرم باید کجا برم 1 سال ازدواج کردم تعرفه و هزینه هاش می خوام بدونم ممنون میشم راهنمایی کنید

--------------------------------
کیت ست: با سلام، شما می توانید همراه با همسر خود (با عقدنامه و سایر مدارک شناسایی) به هر دفتر اسناد رسمی که مایل باشد مراجعه و درخواست خود را مطرح کنید. سپس سند مربوط برای شما تنظیم می شود. هزینه سند برای حق طلاق 615,000 ریال معال 61 هزار 500 تومان است.
برای محاسبه گزینه اسناد غیر مالی و سپس گزینه تنفذنامه ، رضایت نامه،اقرار نامه و ... انتخاب کنبد.

مسعود در تاریخ ۱۰-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵

سلام و خسته نباشید
من میخوام به یکی از دوستانم وکالت بدم که کارای مربوط به اخذ مدرک تحصیلی از دانشگاهمو انجام بده.. لطف میکنید بگید هزینش چقدر میشه؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، هزینه سند 615,000 ریال معال 61 هزار 500 تومان است.
برای محاسبه گزینه اسناد غیر مالی و سپس گزینه وکالتنامه هایی که برای فروش ملک و یا صلح سرقفلی نباشد را انتخاب کنبد.

skys girl در تاریخ ۰۹-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۱

سلام خسته نباشید،من مهریه ام114عدد سکه تمام بهارازادی است که اگر بخوام همشو ببخشم هزینش چقد خواهد شد؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، هزینه سند 615,000 ریال معال 61 هزار 500 تومان است.
برای محاسبه گزینه اسناد غیر مالی و سپس گزینه تنفذنامه ، رضایت نامه،اقرار نامه و ... انتخاب کنبد.

کیوان در تاریخ ۱۶-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰

وکالت جهت امر بانکی و اداری هزینش چه میزان می شود؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، مبلغ وکالت مورد نظر شما 615,000 ریال معادل 61 هزار و 500 تومان است.

مازیار در تاریخ ۳۰-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳

سلام وقت بخیر من یه خونه۴۲۵ میلیونی خریدم که۹۰ تومن وام اوراق هم از بانک مسکن گرفتم. بعد محضر میگه که۱/۶۰۰هزینه انتقال قطعی. وهزینه رهنی۱/۲۰۰ میشه آیا زیاده؟ جایی هست بررسی کنه؟؟؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، محاسبه براساس مبلغی که دارایی بعنوان ارزش معامله ملک اعلام کرده انجام می شود که ننوشتید چه مبلغی اعلام شده است. در کل برای بررسی و حتی طرح شکایت باید به اداره ثبت اسناد و املاک همان شهر مراجعه کنید. دفاتر ثبت اسناد رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق زیر نظر اداره ثبت اسناد و املاک هستند و در صورت طرح شکایت، بررسی لازم را انجام می دهند.

مریم ویسی در تاریخ ۲۵-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۵

عالی بود..سپاسگذارم

مصطفی در تاریخ ۰۵-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱

سلام . وقت بخیر . من میخوام مباغ 20 میلیون تومان وام از یه بنده خدا بخرم . بابت بازپرداخت اقساط میخوام بهش تعهدنامه محضری بدم . هزینه این تعهدنامه چقدر میشه ؟ ممنونم

--------------------------------
کیت ست: با سلام، هزینه سند تعهد 615,000 ریال معال 61 هزار 500 تومان است.
برای محاسبه گزینه اسناد غیر مالی و سپس گزینه تنفذنامه ، رضایت نامه و ... انتخاب کنبد.

با توجه به نوع دفتر گزینه ها تغییر می کنند، ابتدا نوع دفتر را انتخاب کرده و سپس موضوع مورد نظر را در صورت نیاز با اطلاعات درخواستی کامل کنید و بروی محاسبه کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

محاسبه هزینه دفترخانه اسناد رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق

دفاتر اسناد رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق از نهاد های تخصصی مدنی در ایران هستند و به ترتیب زیر نظر قوه قضاییه و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هستند. اما با این وجود از نظر مالی مستقل هستند و به صورت خصوصی اداره می شوند. لذا برای تامین هزینه ها، جهت انجام خدمات هزینه های مصوب را دریافت می کنند. اگر قرار است کاری در این دفاتر انجام دهید، می توانید با کمک ابزار محاسبه آنلاین هزینه دفترخانه اسناد رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق کیت ست، از هزینه های لازم جهت انجام امور مختلف آگاه شوید.

 

دفتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق چه هستند؟

پیش از محاسبه آنلاین هزینه دفتر خانه و محاسبه آنلاین هزینه دفتر ازدواج و طلاق، نگاهی به فعالیت و وظایف این نهاد ها داریم.

دفتر اسناد رسمی (یا به اصطلاح عامیانه، دفترخانه یا محضر) نهادی مدنی برای تنظیم حرفه ای عقود و قرار داده ها و همچنین ثبت رسمی اسناد در ایران است. مسئولیت این نهاد تنظیم اسناد به شیوه دقیق است تا از وقوع نزاع بی مورد و سایر مسائل مربوطه جلوگیری کند. برخی دیگر از وظایف این سازمان ها، تنظیم و رسمیت بخشیدن به عقود و قرار داد ها، تایید صحت امضا ها، وصول برخی از درامد های دولت و.. است.

دفتر ازدواج و طلاق نیز از دیگر نهاد های مدنی است که بخشی از وظایف سازان ثبت اسناد و املاک کشور را انجام می دهد. در این دفاتر هم اموری مانند ثبت ازدواج، طلاق و سایر امور مربوطه، انجام و رسمی شناخته خواهند شد.

 

هزینه ها و تعرفه دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق

همانطور که اشاره شد، این دفاتر از نظر مالی مستقل هستند. برای تامین هزینه ها طبق تعرفه های تعریف شده از سازمان های اصلی، این دفاتر می توانند جهت انجام امور مختلف اقدام به دریافت وجه کنند. میزان هزینه ها بستگی به کاری دارد که در حال انجام است دارد. هزینه ها شامل مواردی مانند حق التحریر، حق الثبت، مالیات و.. می شود.

 

روش محاسبه آنلاین هزینه دفتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در کیت ست

برای محاسبه آنلاین هزینه دفترخانه اسناد رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق در کیت ست، ابتدا باید نوع دفتر را انتخاب کنید. گزینه های موجود دفتر اسناد رسمی و دفتر ازدواج و طلاق می باشد.در صورت انتخاب اسناد رسمی، باید نوع سند خود را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید. سند شما می تواند مالی، غیر مالی و یا جزو سایر خدمات ثبتی باشد. اگر سند مالی دارید باید نوع سند و ارزش آن را وارد کنید. برای اسناد غیر مالی و سایر هم کافیست تا عنوان سند مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر دفتر ازدواج و طلاق را انتخاب کرده اید، گزینه نوع درخواست برای شما فعال خواهد بود. شما باید از لیست، نوع درخواست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در نهایت بعد تکمیل اطلاعات خواسته شده، با کلیک روی دکمه محاسبه، هزینه های مورد نظر به شما نمایش داده می شود.

 

نظرات و پیشنهادات شما؟

پس از انجام محاسبه آنلاین مورد نیاز خود، می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در دیدگاه محاسبه آنلاین هزینه دفتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق با ما به اشتراک بگذارید.