دانلود اپلیکیشن اندروید

تبدیل آنلاین جریان جرمی گرم بر ثانیه به کیلوگرم و پوند بر ثانیه و ...

برای تبدیل واحد های اندازه گیری جریان جرمی اطلاعات زیر را وارد کنید و بر روی تبدیل کلیک کنید.

نتیجه تبدیل:

تبدیل به سایر واحدها:

دیدگاه شما در مورد تبدیل جریان جرمی

captcha
{error}

1دیدگاه
مرییم پارسایی در تاریخ ۰۸-۰۱-۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

نیوتن بر کیلوگرم

بعد از وارد کردن مقدار عددی که می خواهید تبدیل کنید واحد مبنا و مقصد را انتخاب کنید، سپس خودکار عدد به واحد مورد نظر شما و سایر واحد های دیگر تبدیل می شود.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

تبدیل واحدهای جریان جرمی پوند بر ثانیه به گرم بر ثانیه و ...

جریان جرمی در زمینه های مختلف علوم فیزیک و مهندسی شیمی کاربرد هایی دارد. از آن جایی که ممکن است نتیجه جریان جرمی با واحد ها و یکا های مختلفی بیان شوند، شما می توانید با کمک سرویس آنلاین تبدیل جریان جرمی کیت ست، آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید.

 

جریان جرمی جیست؟ تبدیل آنلاین واحد آهنگ شارش جرم (کیلوگرم بر ثانیه به گرم در روز و..)

جریان جرمی یا شار جرمی که به عنوان آهنگ شارش جرم و دبی جرمی نیز شناخته می شود، به نرخ جریان جرمی عبوری از واحد سطح در علم فیزیک و مهندسی شیمی گفته می شود. واحد استاندارد آن هم کیلوگرم بر ثانیه می باشد. اگر بخواهیم جریان جرمی را به صورت ریاضی نشان دهیم، دبی جرم برابر است با تغیرات جرم از مقطع مورد نظر تقسیم بر زمان عبور جریان تقسیم.

 

واحد های جریان جرمی در ماشین حساب محاسبه آنلاین جریان جرم

همانطور که پیش تر در مورد محاسبه دبی جرم اشاره کردیم، واحد استاندارد جریان جرمی کیلوگرم بر ثانیه می باشد اما از آنجایی که این میزان به اندازه تغییرات جرم و زمان عبور بستگی دارد، بسته به موارد مختلف یکاهای دیگری نیز وجود دارد. به طور مثال برای اندازه گیری جرم می توان از گرم، میلی گرم، کیلو گرم، اگزاگرم، پتاگرم، تراگرم، گیگاگرم و.. استفاده کرد و برای سنجش زمان نیز می توان از ثانیه، دقیقه، ساعت و.. استفاده کرد. در سرویس آنلاین تبدیل واحد جریان جرمی واحد شما هرچه که باشد، می توانید آن را به سایر واحد ها تبدیل کنید.

 

روش استفاده از سرویس تبدیل واحدهای جریان جرمی پوند بر ثانیه به گرم بر ثانیه و..

استفاده از سرویس تبدیل آنلاین آهنگ شارش جرمی کیت ست ساده است. فقط کافیست تا مقدار واحد مورد نظر خود را در باکس مقدار تبدیل وارد کنید. سپس با باز کردن منوی کشویی تبدیل از، واحد مقدار وارد شده را انتخاب کنید. با انتخاب واحد مقصد در بخش تبدیل به و کلیک روی دکمه تبدیل، می توانید نتیجه را مشاهده کنید. همچنین برای راحتی بیشتر شما، تبدیل مقدار وارد شده به سایر واحد ها (تبدیل میلی گرم بر ثانیه به پوند در دقیقه و..) نیز به طور همزمان انجام خواهد شد.

 

نظرات و پیشنهادات شما؟

حال که تبدیل واحد جریان جرمی مورد نظر خود را به سادگی انجام دادید، می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در این زمینه را در دیدگاه ابزار تبدیل واحد های اندازه گیری جریان جرمی با ما به اشتراک بگذارید.