تبدیل آنلاین اعداد فارسی به انگلیسی و اعداد انگلیسی به فارسی

برای تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی و برعکس عدد مد نظر را در کادر مربوطه وارد کنید تا خودکار تبدیل شود.

دیدگاه شما در مورد تبدیل آنلاین اعداد فارسی به انگلیسی و اعداد انگلیسی به فارسی

captcha
{error}

2دیدگاه
ملی در تاریخ ۲۰-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۷

سلام این کاراهم کردم ولی نشدوقتی جاگذاری می کنم فارسی میشه...

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، در نرم افزار شما اعداد روی فارسی تنظیم شده است. ابتدا باید تنظیمات نرم افزار را عوض کنید.

میثم در تاریخ ۲۰-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷

خیلی عالی

کافیست عدد انگلیسی یا فارسی وارد کنید و تبدیل آن را کپی کنید.اگر متن کپی شده وارد کردید حتما یه کاراکتر مانند فاصله (space) وارد کنید تا اعداد تبدیل شوند.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی در Word و تبدیل اعداد فارسی به انگلیسی در اکسل از جمله مشکلاتی است که خیلی از کاربران با آن درگیر هستند. به طور مثال کاربری قصد دارد در برنامه خود اعداد را به صورت فارسی تایپ کند اما حتی با گرفتن دکمه های Alt+Shift باز هم اعداد به صورت انگلیسی تایپ می شوند. یکی از راه حل هایی که شما برای رفع این مشکل می توانید استفاه کنید، تغییر تنظیمات داخلی برنامه است، اما کیت ست یک راه حل ساده تر و سریعتر را به شما پیشنهاد می دهد و آن هم استفاده از ابزار آنلاین تبدیل اعداد فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی است.

 

نحوه تبدیل آنلاین اعداد انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کیت ست

نحوه استفاده از این ابزار بسیار ساده است، شما می توانید بدون پیچیدگی و تنظیمات خاصی از این ابزار کیت ست برای تایپ اعداد فارسی در تلگرام، تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی در ویندوز 7، 8 و 10 و ... استفاده کنید. همانطور که ملاحضه می فرمایید در قسمت بالای صفحه دو کادر به شما نمایش داده شده است، در کادر سمت راست اعداد فارسی را تایپ کنید تا در کادر سمت چپ اعداد انگلیسی بلافاصله ظاهر شوند و در کادر سمت چپ اعداد انگلیسی را تایپ کنید تا اعداد فارسی در کادر سمت راست به شما نمایش داده شود.

بعد از تبدیل اعداد فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی می توانید برای سریعتر شدن کارتان روی دکمه کپی کلیک کنید تا متن به حافظه کلیپبورد شما منتقل شود. حالا می توانید متن مورد نظر خود را در ورد، اکسل، پاورپوینت و یا هر جای دیگری که می خواهید پیست کنید، به همین راحتی!