کیبورد و فارسی نویس آنلاین

برای فارسی نوشتن در نرم افزارهایی که فارسی پشتیبانی نمی کنند یا فارسی نویسی متن خود را وارد کنید.

دیدگاه شما در مورد کیبورد آنلاین فارسی

captcha
{error}

2دیدگاه
محسن خرمی در تاریخ ۱۹-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۹

مرسی عالی بود

ZacharyMeart در تاریخ ۲۴-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲

Hello. And Bye.

حتی اگر کیبورد شما انگلیسی باشد باز هم متنی که تایب می کنید با حروف فارسی معادل همون کلید کیبورد جایگزین می شود. برای تغییر زبان به انگلیسی دکمه زیر فیلد متن (FA) را بزنید.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

فارسی نویس و کیبورد فارسی آنلاین

برعکس نوشتن متن های فارسی در برنامه هایی مانند فتوشاپ، فلش و ... یکی از مشکلاتی است که برخی از کاربران با آن مواجه هستند. مشکل برعکس نوشتن متن های فارسی و یا حتی جدا شدن حروف فارسی در این برنامه ها به این موضوع برمی گردد که نرم افزار از فارسی پشتیبانی نمی کند و یا شما در سیستم خود کیبورد فارسی نصب نکرده اید. در این حالت یکی از راه حل هایی که شما می توانید به کار گیرید استفاده از برنامه کیبورد آنلاین فارسی است.

 

برنامه کیبورد و فارسی نویس آنلاین کیت ست

کیت ست جهت تسهیل و تسریع کردن کار کاربران اقدام به طراحی کیبورد آنلاین فارسی نموده است که کار با آن بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. وقتی که شما وارد برنامه کیبورد آنلاین فارسی نویس کیت ست می شوید دو کادر در پیش رو دارید. در کادر سمت راست متن مورد نظر خود را تایپ کنید، در کادر سمت چپ شما نحوه نمایش متن در نرم افزاری که از فارسی پشتیبانی نمی کند را مشاهده خواهید کرد. بعد از تایپ کافیست روی دکمه خاکستری کپی کلیک کنید تا متن به کلیپ بورد سیستم یا گوشی شما منتقل شود، حالا باید وارد نرم افزاری که از فارسی پشتیبانی نمی کند شوید و متن را در آنجا پیست کنید که یا می توانید از دکمه های Ctrl+V استفاده کنید یا در محیط برنامه کلیک راست کنید و Paste را انتخاب کنید. امیدواریم با استفاده از این ابزار کاربردی کیت ست توانسته باشید مشکل خود را حل کنید.