محاسبه آنلاین سود و قسط خرید اقساطی گوشی ، کالا و ...

برای محاسبه قسط و سود در خرید اقساطی گوشی و کالا و ... از بازار اطلاعات کادر زیر را وارد کنید و بر روی محاسبه کلیک کنید.

نتیجه

  • قسط ماهانه:
  • سود پرداختی:
  • جمع اصل مبلغ و سود پرداختی:

دیدگاه شما در مورد محاسبه سود و قسط در بازار

captcha
{error}

4دیدگاه
امیر حسین در تاریخ ۱۰-۰۷-۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۱

سلام . از جایی می خواستم گوشی قسطی بخرم قیمت حدود 8 میلیون . سود ماهانه 2.5 + 10 درصد کارمزد . 24 ماهه . چقدر میشه

حمید در تاریخ ۰۱-۰۷-۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۷

با سلام. واقعا عالی، دمتون گرم خیلی کارآمد و جامع. از این بهتر برای کسایی که سختشون محاسبات انجام بدهند بهتر از این وجود نداره. موفق باشید

علیرضا در تاریخ ۰۸-۰۶-۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰

دمتون گرم خدایی بابت سایت کارامدتون

مجید رضائی در تاریخ ۲۰-۰۴-۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰

با سلام خسته نباشید من برای محاسبه سود وام مورد نظرم وارد سایت شدم کلی اطلاعات دیگر در زمینه های دیگر بدست اوردم که خیلی برایم کارساز بود ممنون از شما که سایت بسیار مفید و کاربردی را طراحی و مدیریت میکنید همیشه موفق باشید در پیشرفت

برای اطلاع از مبلغ قسط و سود پرداختی در خرید اقساطی موبایل و کالا و ... در بازار مبلغی که قسط بندی می شود‌ (به عنوان مثال 50,000,000 ریال معادل 5 میلیون تومان) به همراه سود و تعداد قسط وارد کنید تا سود و قسط محاسبه و نمایش داده شود.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

محاسبه سود و قسط در فروش اقساطی گوشی و کالا و ... در بازار

روش های مختلفی برای خرید و فروش کالا در بازار وجود دارند که از جمله آن ها خرید اقساطی کالا می باشد. در هنگام اقدام برای خرید قسطی کالا، از اولین سوالاتی که در ذهن شخص ایجاد می شود محاسبه اقساط و سود کالا است. شما با کمک سرویس محاسبه آنلاین قسط و سود کیت ست، می توانید میزان سود و اقساط کالای مورد نظر خود را مشخص کنید.

 

خرید قسطی چیست؟ محاسبه سود خرید قسطی موبایل، لپ تاپ و..

همه ما در زندگی به لوازم مختلفی نیاز داریم اما ممکن است هزینه خرید آن به صورت یکجا را نداشته باشیم. در این موارد می توانیم اقدام به خرید اقساطی کالا کنیم. با این کار معمولا شما مقداری را به عنوان پیش قسط پرداخت می کنید و مابقی مبلغ را به صورت ماهانه (هر ماه مقداری از مبلغ بسته به تعداد ماه های توافق شده) را پرداخت می کنید. برای جبران تورم، افزایش میل فروشندگان به فروش اقساطی و.. نیز مقداری سود روی مبلغ محصول به صورت درصدی افزوده می شود. این روش برای خرید اقساطی لوازم خانگی و.. استفاده های زیادی می شود.

 

روش محاسبه سود برای فروش اقساطی کالا (محاسبه سود اقساط، محاسبه قسط های خرید اقساطی)

برای محاسبه میزان سود کالای اقساطی، ممکن است از چندین روش استفاده شود. روش های پر استفاده ای که در بازار نیز کاربرد دارند، شامل روش سود کل یا سالانه و سود ماهیانه می باشند.

  • محاسبه سود کل یا سالانه: اگر قصد خرید از بازار دارید، از این روش محاسبه سود بیشترین استفاده در بازار می شود. در این روش تعداد اقساط محدود و مشخص شده است و همچنین سود از پیش تعیین شده نیز به کل قیمت محصول اضافه می شود. به طور مثال شما قصد خرید کالایی به قیمت 20 میلیون تومان را دارید. اگر فروشنده اعلام کنند که سود کل آن 20 درصد می باشد، شما باید 20 میلیون تومان را به همراه 20 درصد سود که مبلغ 24 میلیون می شود را به فروشنده در اقساط مشخص شده برگردانید. مبلغ کل (هزینه کالا + سود) در ماه های تعیین شده (مثلا 12 ماه یا یک سال) تقسیم می شود.

  • محاسبه سود ماهانه: در این روش سود بر اساس هر ماه تعیین می شود و معمولا مشتری در انتخاب تعداد ماه های بازگشت اقساط حق انتخاب دارد. به طور مثال سود هر ماه 2 درصد در نظر گرفته می شود. شما اگر کالا را به صورت 6 ماهه خریداری کنید، باید در مجموع 12 درصد سود بپردازید. اگر سه ماهه خرید کنید، باید 6 درصد سود بپردارید و بسته به ماه های مورد نظر، سود کل محاسبه می شود و مبلغ اصلی کالا افزوده می شود.

 

روش استفاده از سرویس محاسبه سود و قسط در فروش اقساطی گوشی و کالا و.. در بازار

استفاده از ابزار حساب کردن میزان قسط و سود خرید قسطی گوشی، لوازم خانگی، تلویزیون و.. در کیت ست بسیار ساده است. ابتدا باید از منوی روش محاسبه سود، حالت محاسبه را انتخاب کنید. سپس در باکس مبلغ باقیمانده را وارد کنید. مبلغ باقیمانده برابر با هزینه کل کالا منهای پیش قسط می باشد. اگر پیش قسطی پرداخت نکرده اید، باید مبلغ کل را وارد کنید. این مبلغ را به صورت ریال وارد کنید. در نهایت با وارد کردن نرخ سود و تعداد اقساط و کلیک روی دکمه محاسبه، نتیجه به شما نمایش داده می شود. در قسمت نتیجه قسط ماهانه، سود پرداختی و جمع اصل مبلغ و سود پرداختی را مشاهده خواهید کرد.

 

نظرات و پیشنهادات شما؟

پس از انجام محاسبه سود و قسط خرید اقساطی آنلاین از فروشگاه، می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در این زمینه را در دیدگاه ابزار محاسبه سود و قسط در بازار با ما در میان بگذارید.