محاسبه آنلاین سود و اقساط وام بانکی با فرمول جدید و قدیم

برای محاسبه اقساط و سود وام بانکی اطلاعات کادر زیر را وارد کنید و بر روی محاسبه کلیک کنید.

فرمول جدید

  • قسط ماهانه:
  • کل سود وام:
  • جمع اصل وام و سود وام:

فرمول قدیم

  • قسط ماهانه:
  • کل سود وام:
  • جمع اصل وام و سود وام:

دیدگاه شما در مورد محاسبه سود و اقساط وام

captcha
{error}

115دیدگاه
سعید در تاریخ ۲۴-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۷

سلام وقت بخیر ؛ آیا با گردش حساب خوب با توجه به اینکه من کاسب هستم و دستگاه کارت خوان از بانک دارم میشه وام گرفت و آیا جواز کسب را به عنوان ضامن قبول میکنند؟؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، گردش حساب تاثیر زیادی دارد و نشان دهنده توانایی مالی شما در بازپرداخت وام است. در مورد جواز و سایر شرایط تسهیلات باید از بانک مربوطه سوال کنید.

پویا در تاریخ ۲۳-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲

درود بر شما
بانک یا موسسه ای وجود داره که بشه بازپرداخت تسهیلاتش رو سالیانه (سالی یکبار) پرداخت کرد؟ یا در چه شرایطی میتونن این جور تسهیلات رو ارائه کنن؟
به عنوان مثال 100 میلیون وام سه ساله با بازپرداخت سالیانه

--------------------------------
کیت ست: با سلام، وام مضاربه ای مشابه شرایط شما است (البته نه دقیقا) که سود وام و مبلغ بازپرداخت بعد از مدت معین باید پرداخت کنید یا وام هایی که زمان تنفس یک ساله دارند یعنی اقساط بعد از یک سال آغاز می شود. باید با بانک های مختلف در مورد این موضوع صحبت کنید.

کریمی در تاریخ ۲۳-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰

سلام و وقت بخیر
من یک وام تا مبل 150000000 تومن و قسط ماهیانه حدود 5000000 تومن سه با باز پرداخت 3 ساله میخوام همچین وامی رو میتونم بگیرم؟ تحت چه عنوانی و کدوم بانک؟

--------------------------------
کیت ست: سلام، دوست عزیز ما شرایط تسهیلات بانک ها اطلاعی نداریم، شما باید به بانک مختلف مراجعه کنید و در مورد تسهیلات بانکی با شرایط مورد نظر خودتون صحبت کنید.

Abbas Amir Hasani در تاریخ ۲۲-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲

سلام وقت بخیر، من یک وام سپرده گذاري با مبلغ سپرده ي 165,386,000 تومنی با سود 18 درصد و 60 ماهه يعني 5 ساله دارم میگیرم، میشه بفرمایید چقدر بايد قسط پرداخت کنم؟؟؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، شما مبلغ سپرده اعلام کردید ولی مبلغ وام اعلام نکردید تا قسط ماهانه را محاسبه کنیم. در ضمن شما می توانید همین در اطلاعات در فرم بالای صفحه وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

شبنم در تاریخ ۲۱-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰

سلام دوستان
من میخوام یک وام مضاربه ای طور بگیرم، میخواستم بپرسم بانک ها به مشتری های ساده غیر تجاری و تعاونی در واقع منظورم اشخاص حقیقی هم این وام رو میده؟ آخه هر جا سرچ کردم فقط نوشته برای تجارت و ... اعطا میشه. ولی من قبلا از یه نفر شنیده بودم که همچین وامی گرفته که به جای پرداخت قسطی، کل وام و سودش رو یکجا پرداخت کرده.
شما میدونین کدوم بانک همچین تسهیلاتی داره؟
ممنون میشم اگر راهنماییم کنین؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، به افراد حقیقی هم تسهیلات مضاربه ای اهدا می شود ولی معمولا گردش مالی افراد برای دریافت این وام مهم است. افرادی که گردش مالی بالایی دارند (به اصطلاح بازاری هستند) ار نظر بانک توانایی بازپرداخت وام را دارند و به همین علت راحتتر این تسهیلات دریافت میکنند. بانک ملی معروف ترین بانکی است که این تسهیلات ار ارایه می کند.

Abbas Amir Hasani در تاریخ ۲۰-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳

سلام این سود وام بانک ها ماهیانه به حسابمان واریز می شود؟؟؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، معمولا ماهانه سود واریز می شود.

مجید در تاریخ ۱۶-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹

سلام ببخشید میخواستم بگویم که من یک وام مسکن ۴۰۰۰۰۰۰۰۰ریال با سود 5 درصد با باز پرداخت ۱۲ ساله بگیرم و با هر دو فرمول شما که محاسبه می کنم اعداد با هم یکی نیستند

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، بانک مسکن مبلغ کمی بابت بیمه وام به اقساط (فرمول جدید) اضافه می کند. دلیل اختلاف این موضوع می باشد.

پاک زاده در تاریخ ۱۴-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۹

سلام
من میخوام 2 میلیارد تومان اختلاص کنم، لطفا راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم.
ممنون

مرتضی محمودی اصل در تاریخ ۱۱-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵

وام ۲۰ میلیونی بانک ملت از طرف اداره ما دارن به پرسنل میدم گفتن با سود ۱۵ درصد ۳ساله ۷۲۰ هزار قسطش هست که میشه جمعا ۲۵۹۲۰ هزار تومن با جاگذار اعداد در فرمول سود بانکی سود ۱۹/۲ درصد بدست میاد.
آقا یا ما نمی دونیم درصد چیه یا أین کلاهبرداری بانکها از مردم که بدلیل عدم آگاهی مردم از نحوه محاسبه سود بانکی دارن سواستفاده میکن. میگن ۱۵ ولی ۱۹/۲ عملا سود میگیرن. دروغ که شاخ و دم نداره.

Abbas Amir Hasani در تاریخ ۰۹-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴

سلام من می خواهم وام با سپرده بلند مدت با مبلغ 385400000 ریال وام با نرخ سود ۱۳ درصد با مدت زمان پرداخت ۶۰ ماهه یعنی ۵ ساله باز کنم و تا چه قدر باید قسط بدم و سودش ماهیانه پرداخت میشه؟راهنمایی کنید

--------------------------------
کیت ست: با سلام، دوست عزیز لطفا بفرمایید 385400000 ریال مبلغ سپرده شما است یا مبلغی که قرار است وام دریافت کنید ؟

Abbas Amir Hasani در تاریخ ۰۹-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹

سلام من می خواهم با 385,400,000 ریال وام ۱۳ درصد با مدت زمان پرداخت ۶۰ ماهه یعنی ۵ ساله باز کنم و قسط کاملش چقدره؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، متوجه سوال شما نشدم ؟ قصد دارید سپرده گذاری کنید و بعد وام دریافت کنید ؟ بانک ها این شرایط را دارند، باید با بانک های مختلف صحبت کنید.

Abbas Amir Hasani در تاریخ ۰۹-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۱

سلام این کل سود وام با سپرده باند مدت بانک ها ماهیانه واریز میشه؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، متوجه سوال شما نشدم ؟

Pargoli در تاریخ ۰۷-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲

سلام وقت بخیر، من یک وام 350 تومنی با سود 6 درصد دارم میگیرم، دو سال تنفس داره و 7 تا 9 سال میتونم پرداخت کنم. میشه بفرمایید دو سال تنفس چقدر باید پرداخت کنم و مابقی سالها چطور؟ و اگر خواستم 5 سال تسویه کنم چقدر میشه، ممنونم

--------------------------------
کیت ست: با سلام، سود دو سال تنفس در قسط سال های بعد تقسیم می شود. به زبان ساده شما دو سال قسط پرداخت نمی کنید ولی این اقساط در قسط های سال های آینده تقسیم و مبلغ قسط ماهانه بیشتر می شود. برای محاسبه قسط حتما باید تعداد سال های بازپرداخت مشخص کنید (7 یا 9 یا 5 ساله هر کدام اقساط سود متفاوت دارد).

رضا در تاریخ ۰۷-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۱

با عرض سلام و خسته نباشید بنده از بانک صادرات مبلغ 18 میلیون تومان وام 5 درصد مشارکت مدنی تبصره ای نوسازی مسکن روستا یی دریافت کرده ام که مدت زمان مشارکت 24 مکاه بوده ک من در 12 ماه مبلغ فوق را دریافت کرده ام.
در قرار داد قسط بندی مبلغ وام 187203698 ریال شده و مبلغ هر قط 1731000 ریال ب مدت 144 ماه با فرمول شما محاسبه میکنم مبالغ قسطم کمتر از مبالغ قسط بانک می شود
در ضمن بانک برای دوران مشارکت یک سود جدا گانه طلب کرده
لطفا راهنمایی فرمایید

--------------------------------
کیت ست: با سلام، مواردی مانند بیمه یا همین سود مشارکت که به طور کامل در قرارداد بانکی توضیح داده شده است باعث اختلاف بین محاسبه قسط و سود وام کیت ست با بانک مورد نظر می باشد. پیشنهاد میکنم به بانک مراجعه کنید و قرارداد کامل مطالعه کنید.

محمد در تاریخ ۰۶-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵

عالی بود .ممنون از سایت عالیتون .من بایدقسط ماهانه:
15,614,695 ریال قسط واریز میکردم الان ۲۱روز گذشته دیرکرد وامم چقدر میشه.سود وام ۱۸ درصده بانک مهر اقتصاد

--------------------------------
کیت ست: با سلام، چون زمان زیادی نگذشته خسارت زیادی نخواهد بود ولی در کل باید قرارداد بانکی مطالعه کنید تا متوجه خسارت دیرکرد پرداخت شوید. چون هر وام شرایط مختلفی دارد و ممکن است علاوه بر خسارت روزانه ، سود نیز به وام اضافه شود. پیشنهاد میکنم از خود شعبه بانک در مورد این موضوع سوال کنید.

فاطمه در تاریخ ۰۴-۰۶-۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴

سلام.وام 60 میلیون تومانی با سود18 درصد 4 ساله برداشتم برای رهن خونه. ولی صابخونه مول رهن نخواست و کرایه خواست. موندم پولمو در بانک دولتی با سود 18 درصد سپرده کنم یا بانکی مثل پارسیان که 20 درصد سود میده. حداقل یکم از نبلغ قسط ماهیانه تامین بشه. بخاطر وضعیت بانکها نگرانم و نمیتونم تصمیم درستی بگیرم. لطفا مشورت بدید و راهنمایی بفرمایید

--------------------------------
کیت ست: با سلام، اگر به بانک مورد نظر به هر دلیلی اعتماد ندارید بهتر است در آن بانک سپرده گذاری نکنید. به هر بانکی که اعتماد دارید (هر چند با مقداری سود کمتر) سپرده گذاری کنید تا نگران وضعیت سپرده و آینده بانک مورد نظر نباشید.

فتح اله در تاریخ ۳۰-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸

اعداد را وارد کردم ولی نتایج ارایه نشد.

--------------------------------
کیت ست: با سلام، درصورتی که سایت برای شما بدرستی کار نمی‌کند به دلیل قدیمی بودن مرورگر شما می باشد. برای استفاده کامل از امکانات کیت ست باید از نسخه جدید و بروزرسانی شده مرورگر فایرفاکس و کروم یا سایر مرورگرهای جدید و بروز استفاده کنید.

Fatima در تاریخ ۲۸-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵

وام ۱۱ میلیونی گرفتم با اقساط ۳ ساله،که ميشه ۳۲۰ تومان،، اگه دو سال قسط نداده باشم چند درصد دیرکردش حساب ميشه؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، باید قرارداد بانکی مطالعه کنید تا متوجه خسارت دیرکرد پرداخت شوید. چون هر وام شرایط مختلفی دارد و ممکن است علاوه بر خسارت روزانه ، سود نیز به وام اضافه شود. پیشنهاد میکنم از خود شعبه بانک در مورد این موضوع سوال کنید.

علیرضاااا در تاریخ ۲۷-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵

سلام من ی وام بیس ملیونی از بانک کشاورزی میخام بگیرم ۱۸درصد یکساله کلا سودش با مبلغ وام چقد باید پرداخت کنم؟؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، قسط وام مورد نظر شما ماهانه 18,335,998 ریال معادل 1,833,599 تومان، کل سود وام شما 20,031,982 ریال معادل 2 میلیون تومان می باشد که علاوه بر اصل وام باید در کل مبلغ 220,031,982 ریال معادل 22 میلیون تومان به بانک بازپرداخت کنید.

مهشید در تاریخ ۲۶-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹

سلام
من وامی ۳میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد ۱۸ ماهه گرفتم. اقساط وامم ۱۸۷۵۰۰ هست..
به نظر شما صحیح محاسبه شده؟ شک دارم

--------------------------------
کیت ست: با سلام، طبق محاسبه، شما ماهانه باید 1,719,942 ریال معادل 179 هزار تومان قسط پرداخت کنید. نرخ سود (4 درصد) یا بیمه وام و ... در کل شرایط وام شما می تواند باعث این اختلاف باشد. بهتره از خود بانک در مورد این موضوع سوال کنید.

حمیده مهرگویا در تاریخ ۲۳-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲

فرمول فدیم محاسبه اقساط تا چه سالی بوده فرمول جدید از چه سالی اومده

--------------------------------
کیت ست: با سلام، دقیقا حضور ذهن ندارم چه سالی بوده، فکر میکنم از 85 به بعد اعمال شده است.

حمیده مهرگویا در تاریخ ۲۳-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵

سلام واهشمند است فرمول محاسبه بانک مهر اقتصاد بگید

--------------------------------
کیت ست: با سلام، فرمول محاسبه بصورت کامل در پایین همین صفحه توضیح داده شده است و تمام بانک ها از همین فرمول استفاده می کنند.

فرهاد در تاریخ ۲۲-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶

باسلام
با توجه به باز شدن وام های ضروری بانک مهر اقتصاد با سود 18 درصد شرایط آن اینگونه هست که 22 در صد مبلغ وام بصورت بلوکه در حساب تا آخرین پرداختی اقساط میماند بدون هیچ سود بانکی جهت سپرده که این امر باعث میگردد که سود بانکی وام دریافتی از 18 درصد به 36 در صد تقریبا افزایش یابد آیا این سیاست درسته.

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، هر بانک با توجه به سیاست های خود تسهیلات به مردم ارایه میکند، شما باید با توجه به شرایط خودتون تصمیم بگیرید که این وام برای شما با ارزش هست یا خیر.

انيتا در تاریخ ۲۱-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸

سلام. من نياز فوري و ضروري به 50 مليون پول پيدا كردم :( . از چه راهي مي تونم وام بگيرم كه كمتر از دو هفته بهم پول رو بدن ولي درصدش كم باشه؟؟؟؟

--------------------------------
کیت ست: کیت ست: با سلام، دوست عزیز ما از شرایط اهدای تسهیلات بانک ها اطلاع نداریم، برای دریافت وام باید به بانک های مختلف مراجعه و در مورد شرایط وام مورد نظرتون صحبت کنید.
امیدوارم مشکل شما حل شود.

عبداله در تاریخ ۱۹-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴

وام 60ملیون سود22 مدت5سال اگر پس از 5 ماه بخواهم تسویه نمایم جه مقدار پول کسر میگردد

--------------------------------
کیت ست: با سلام، برای محاسبه و اعلام مبلغ به بانک مراجعه کنید. ولی در کل چون چند از ماه دریافت گذشته سود زیادی بازپراخت نخواهید کرد.

حمید در تاریخ ۱۹-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۰

آقا اشتب محاسبه میکنه من 65میلیون بانک کثیف توسعه وام گرفتم 48ماهه ماهی یک و700 البته 65 تومن سه قسط داد 20 روز طول کشید

--------------------------------
کیت ست: با سلام، اعلام نکردید که با چه نرخ سود این وام دریافت کرده اید ؟ گاهی اوقات هزینه های مثل بیمه وام یا درصد وام در محاسبه باعث اختلاف با بانک می شود.

marzi.h در تاریخ ۱۹-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۰

25 میلیون وام با سود 18 درصد,سه ساله؟؟؟؟؟؟؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، قسط وام مورد نظر شما ماهانه مبلغ 9,038,098 ریال معادل 903 هزار تومان و کل سود وام شما مبلغ 75,371,559 ریال معادل 7 میلیون و 500 هزار تومان که همراه با اصل وام باید مبلغ 325,371,559 ریال معادل 32 میلیون و 500 هزار تومان بازدپرداخت کنید.

علی در تاریخ ۱۸-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱

من وام ۱۸ درصد گرفتم بانک رفاه مبلغ اقساط از فرمول شما بیشتره،هر ماه ی آیتمی داره به نام مبلغ بیمه عمر،
که اضافه شده به اقساط.
این مبلغ چی هست؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، دوست عزیز در صورت فوت شما (امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشد) دیگر ضامن ها مشکلی برای بازپرداخت ندارن و بیمه باقیمانده مبلغ به بانک پرداخت میکند. دلیل اختلاف همین بیمه عمر می باشد.

فرشته1 در تاریخ ۱۸-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۸

سلام.بنظر شما چه بانکی بهتر هست و سود بانکیش از همه بهتر هست و قابل اعتماد که وام گرفت..ایا بانک ملی ایران وام میدهد با5درصد

--------------------------------
کیت ست: با سلام، دوست عزیز در مورد شرایط سپرده گذاری و سپس دریافت تسهیلات بهتر است با خود بانک ها صحبت کنید و هر کدام شرایط مناسبی برای شما داشت انتخاب کنید.

فرشته در تاریخ ۱۸-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۶

سلام.من از بانک ملی یه وام15میلیونی گرفتم 36ماه..20میلیون هم بجای ضامن گذاشتم که جمعا میشه35میلیون تو بانک گذاشتم..و ماهی540میدم440تومن سود پولم هستصدهزارتومن هم باید جدا بزارم روی سود پولم قسطم بدم..ایا مگه سود بانک ملی نباید15درصد بشه.الان ایا این بانک داره12درصد برای من سود میده .دلیلش چی هست..ایا بانک ملی ایران میشه وام گرفت با سود5درصد

--------------------------------
کیت ست: با سلام، شما اگر 35 میلیون با سود 15 سپرده گذاری سود ماهانه (ماه ۳۱ روزه) همان مبلغی می شود که اعلام کردید و بانک درست پرداخت می کند. برای محاسبه سود سپرده می توانید به صفحه محاسبه آنلاین سود سپرده مراجعه کنید. در مورد شرایط دریافت وام و تسهیلات بهتر است با خود بانک صحبت کنید.

امیر حسن در تاریخ ۱۵-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۴

سلام وام ۲۰ میلیون تومن با سود ۱۸ درصد مبلغ سودش چه قدر میشه؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، دوست عزیز زمان بازپرداخت اعلام نکردید تا سود وام محاسبه کنیم. در ضمن شما میتوانید همین اطلاعات را در نرم افزار همین صفحه وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

جواد در تاریخ ۱۰-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶

سلام من یه اوم ده میلیونی میخوام بگیرم سود 18 درصد 36 ماهه ... سود و قسطش چقد میشه؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، قسط ماهانه 3,615,239 ریال معادل 360 هزار تومان، کل سود وام 30,148,623 ریال معادل 3 میلیون تومان که علاوه بر اصل وام باید 13 میلیون تومان بازپرداخت کنید.

کژدار در تاریخ ۱۰-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶

آرتای عزیز، نیم درصد نرخ بانکی در کشورهای کفار ربا به حساب میاد و حرامه ولی بیست درصد نرخ سود کشور عزیز اسلامی ما مرباست و شیرینه

آرتا در تاریخ ۱۰-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵

یعنی بانکداری اسلامیمون با این نرخ سود در مقابل استکبار جهانی با نرخ سود نیم تا یک درصد ، مشت محکمی زده بر دهان ملت استکبار ستیز .............. کشورمان

naser halaji در تاریخ ۰۹-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸

سلام
وام ۴۰میلیونی باسود۵درصد وبازپرداخت۱۵ساله که یه سال هم تنفس داشته باشه سود واقساط ماهانش چقده؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، در زمان تنفس وام سود وام محاسبه می شود و در کل اقساط تقسیم می شود. اگر بعد از یک سال باید 15 سال بازپرداخت کنید که جمعا 16 سال می شود ماهانه 3,030,723 ریال معادل 303 هزار تومان قسط ماهانه، کل سود وام 181,899,005 ریال معادل 18 میلیون تومان که با اصل وام 58 میلیون تومان باید بازپرداخت کنید.,ولی اگر بعد از یک سال باید 14 سال بازپرداخت کنید که جمعا 15 سال می شود ماهانه 3,163,174 ریال معادل 316 هزار تومان قسط ماهانه، کل سود وام 169,371,411 ریال معادل 16 میلیون تومان که با اصل وام 56 میلیون تومان باید بازپرداخت کنید.

رضا در تاریخ ۰۱-۰۵-۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۲

سلام و درود
یه وام 5 میلیون تومنی اگه بخوایم با شرایط 4 درصد و بازپرداخت 36 ماهه، لطفا شرایطش رو بگید. خیلی سریع به این پول نیاز داریم. شرایطش چیه چقد باید بخوابونیم حساب؟چند ماه بمونه؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، دوست عزیز ما از شرایط اهدای تسهیلات بانک ها اطلاع نداریم، برای دریافت وام باید به بانک های مختلف مراجعه و در مورد شرایط وام مورد نظرتون صحبت کنید.
امیدوارم مشکل شما حل شود.

سعید در تاریخ ۲۹-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۸

سلام یه وام اشتغالزایی نهصد میلیونی 8 درصد طی چند دوره پرداخت متفاوت گرفتم.بعد تنفس 9 ماهه.یه ماه دیگه پرداخت شروع میشه .مبلغ پرداخت در ماه چقدره .و واقعا همون 8 درصد حساب میشه یا سال به سال بیشتر میشه سودش؟! یه مقدار توضیح بدید ممنون

--------------------------------
کیت ست: با سلام، طی چند سال باید بازپرداخت کنید؟ در کل سود وام بیشتر نمی شود فقط در زمان تنفس وام، این 9 ماه سود محاسبه می شود و در کل اقساط تقسیم می شود و شما ماهانه یک مبلغ ثابت به عنوان قسط پرداخت میکنید مگر اینکه قرارداد وام شما شرایط دیگری داشته باشد که باید از خود شعبه در مورد شرایط وام سوال کنید.

مصطفی در تاریخ ۲۷-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲

سلام لطفا فرمول محاسباتی خودتان را در تمام زمینه ها را با علامتهای ریاضی در یک پکیج به اطلاع مخاطبین برسانید

--------------------------------
کیت ست: با سلام، فرمول محاسبه اقساط و سود وام در پایین همین صفحه توضیح داده شده است.

جعفری در تاریخ ۲۶-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷

سلام. یه وام چهل میلیونی سه ساله از بانک با سود هجده درصد گرفتیم. تا الان هیجده قسط بازپرداخت کردیم. برای تصفیه کامل قبل موعد یعنی در همین ماه چند باید بپردازیم.سودش حدود دوازده میلیون بود.

--------------------------------
کیت ست: با سلام،‌ برای محاسبه دقیق بهتر به شعبه بانک مراجعه کنید. در کل برای افرادی مثل شما پیشنهاد میکنیم بجای پرداخت باقیمانده وام بصورت یکجا، این پول در حساب بلند مدت سپرده گذاری و از سود این پول ماهانه قسط وام پرداخت کنید. شاید در ماه مقدار کمی به این سود باید اضافه شود تا مبلغ قسط برسد ولی در پایان تسویه وام پول سپرده برای شما باقی خواهد ماند. چون در محاسبات بانکی در قسط های اول شما بیشتر سود وام پرداخت کردید و در ادامه اقساط اصل وام پرداخت می کنید.

Sina در تاریخ ۲۵-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳

سلام ۱۰۰ میلیون مضاربه ی ۶ماهه چقدر باز پرداخت داره

--------------------------------
کیت ست: با سلام، شما نرخ سود اعلام نکردید تا محاسبه کنیم، در کل وام مضاربه یکجا بازپرداخت می شود ولی سود آن ماهانه محاسبه (مانند سایر وام های اقساطی) می شود. بنابراین شما می توانید همین مشخصات در نرم افزار وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

هادی در تاریخ ۱۹-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸

خیلی ممنون از شما

فرزاد در تاریخ ۱۷-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴

خوب

جهانگیرصدیقی در تاریخ ۱۴-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰

بسیارعالی درحدی که بانک محاسبه کرده بافرمول جدید

marziyeh در تاریخ ۱۴-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۰

من یه وام ۱۸ درصد بیست تومنی از تجارت گرفتم ماهی یه میلیون تومنه بازپرداختشم ۳۰ ماهه

سجاد در تاریخ ۰۴-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵

خیلی خیلی عالی ممنون از برنامه هایتان

محسن فروزانفر در تاریخ ۰۳-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۳

سلام خدمت شما بزرگواران ، میخوام گوشی بخرم ، قیمت گوشی ۵۷۰۰۰۰۰ تومان هستش ، مبلغ پیش پرداخت ۳ میلیونه و الباقی در ۱۰ قسط با سود دو و نیم درصد باید پرداخت بشه ، مبلغ اقساط من چند تومان میشود ؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، محاسبه مبلغ قسط در بازار با محاسبه قسط در وام بانکی تفاوت دارد.دو روش محاسبه قسط در بازار آزاد وجود دارد. با توجه به شرایط شما در روش اول ماهانه 2.5 درصد به مبلغ باقیمانده 2,700,000 تومان اضافه می شود و با مبلغ کل جمع و تقسیم بر تعداد ماه های بازپرداخت می شود. یعنی 10*2.5 مساوی 25 درصد سود کل می شود و 25 درصد مبلغ 2,700,000 تومان معادل 675,000 تومان به کل مبلغ اضافه می شود که در نهایت مبلغ باقیمانده 3,375,000 تومان تقسیم بر 10 می شود. قسط ماهانه شما در این روش 337,500 تومان می شود.
در روش دوم 2.5 درصد کلا به مبلغ 2,700,000 تومان اضافه و تقسیم بر ماههای بازپرداخت می شود. 2.5 درصد مبلغ 2,700,000 تومان معادل 67,500 تومان می شود. حالا این مبلغ جمعاْ 2,767,500 تومان می باشد که تقسم بر 10 باید شود.قسط ماهانه شما در این روش 276,750 تومان می شود.

محمدی در تاریخ ۰۳-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶

سلام ما یک وامچندسال پیش گرفتیم از بانک مسکن با سود ۱۸د رصد کل قسط ۱۴۴ قسط ماهیانه ۲۶۳۰۰۰ تومان باید بدم حالا اگه بخوام برم یکجا کلش تسویه کنم چقدر سودش کم میشد باقیمانده حساب ۴۰ تا قسط مونده تا تسویه کنم

--------------------------------
کیت ست: با سلام، به شعبه مورد نظر مراجعه کنید تا شرایط تسویه اعلام کنند. چون در سال های آخر شما مبلغ سود وام را بازپرداخت می کنید در صورت تسویه مقدار قابل توجه ای از مبلغ بازپرداخت (کمتر از یک سوم) کم می شود.

امين سعيدي در تاریخ ۰۳-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۱

بي زحمت نرخ اقساط وام 30 مبلبون توماني من را كه از بانك ملي با سود 18 درصد و تا 36 ماه بايد پرداخت شود را محاسبه فرماييد.

--------------------------------
کیت ست: با سلام، قسط ماهانه وام مورد نظر شما 10,845,718 ریال معادل یک میلیون و هشتاد هزار تومان می باشد.

علی در تاریخ ۰۲-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴

باسلام من یک وام ۴۸ میلیون با ۱۸ درصد سود با بازپرداخت ۶۰ ماهه گرفته ام ۲۴ ماه و ماهی ۱۲۱۸۹۰۰ تومان پرداخت کرده ام
الان اگر بخواهم بقیه وام را ظرف ۱ سال پرداخت کنم چطور محاسبه می شود؟
در اصل میخواهم تبدیل کنم به ۳۶ ماهه
ممنون از برنامه خوبتان


--------------------------------
کیت ست: با سلام، به شعبه مراجعه کنید و شرایط خود را برای بازپرداخت اعلام کنید. در صورت موافقت (به احتمال زیاد موافقت می کنند) باقیمانده مبلغ وام را با همان سود 18 درصد در یک سال برای شما قسط بندی مجدد می کنند.

م -ک در تاریخ ۰۱-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵

با سلام بنظر بنده محاسبه سود در طول مدت باز پرداخت بصورت یکسان واقعا ظلم است چرا که فرد در طول هر سال مبلغی از اصل وام را پرداخت کرده است مثلا بنده یک وام 50 میلیونی گرفتم و باید 20میلیون سوددر طول 4 سال پرداخت کنم با اصل وام می شود 70 میلیون در حالی که سود سال اول 48,750,000ریال می باشد و اگر هر قسط 14668800 ریال پرداخت کنم در یک سال 176265600از کل وام پرداخت شده است .مانده وام برای سال آینده 372484400 می باشد که باید سود 18 در صد به این مبلغ تعلق بگیرد نه کل وام، متاسفانه بانک ها از فرمولی استفاده می کنند که فقط و فقط به نفع خودشان است و بس و نتیجه اش هم باعث ورشکستگی اقتصاد و ..... شده است.

ایمان در تاریخ ۰۱-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷

کشور اسلامی که داره علنی نزول خوری می کنن بانکها، فقط اسم اسلام رو یدک میکشن

Rafigh در تاریخ ۳۰-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷

نزول خوری بی شرمانه. ۲۰۰ وام برای مسکن ب نخبگان میدن اونم با چقدر زحمت بعد ۵۰۰ ت پس میگیرن

رشید در تاریخ ۲۶-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹

ممنون خیلی خوب بود

حامد اکرمی در تاریخ ۲۴-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵

با سلام ممنون از برنامه خوبتون واقعا عااالیه

دوستی در تاریخ ۲۲-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷

روش محاسبه جدید چه جوریه؟؟؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، در پایین همین صفحه کامل توضیح داده شده است. فرمول محاسبه قسط وام تغییر کرده است.

Mehdi در تاریخ ۱۹-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۱

سلام، وقتتون بخیر
یه وام ۵٠ میلیونی با سود روز شمار ۴ درصد با باز پرداخت ١۶ ماهه، جمعا چقدر میشه؟
چجوری باید حساب کنن؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، شما می توانید همین اطلاعات وارد کنید تا جواب مورد نظر کامل ببینید. قسط وام مورد نظر شما ماهانه 32,142,782 ریال، سود وام شما 14,284,520 ریال و در کل با سود وام شما باید 514,284,520 ریال یعنی 51 میلیون و 400 هزار تومان بازپرداخت کنید.

سهیل در تاریخ ۰۸-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۹

سلام..من ی وام۵۰میلیونی با سود۱۸درصد وبازپرداخت۳ساله میخوام بگیرم..میخواستم بدونم قسط ماهانه و اینکه مبلغ کلی ک باید پرداخت کنم چقدر میشه

--------------------------------
کیت ست: با سلام، قسط ماهانه 18,076,197 ریال یعنی 1 میلیون 800 هزار تومان و در کل همراه با 15 میلیون سود 65 میلیون باید پرداخت کنید. همچنین شما می توانید اطلاعات خود را در نرم افزار وارد و نتیجه را مشاهده کنید.

محمدرضا در تاریخ ۰۶-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۱

سلام من وام ازدواج ۱۵ میلیون گرفتم با سود ۴ درصد ۵۵ ماهه هر ماه پرداخت ۲۷۲۷۰۰ هزار تومن،بعد سال اول ۲ تا قسط منو به عنوان کارمزد برداشتن!بعد ۵ تا قسط دادم باز میگه ۲۶۰ هزار موعقه دارید!؟چطوریه؟قانون جدید میشوند؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، کارمزد وام ازدواج شما برای سال اول حدودا 600 هزار تومان و سال دوم حدودا 480 هزارتومان و در سال های بعد همین طور کمتر می شود. 2 قسط شما به عنوان کامزد برداشته شده و به جای آن دو قسط چون اقساط وام عقب افتاده بعد از چند ماه به مبلغ 260 هزار تومان رسیده است.

افشار در تاریخ ۰۵-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸

سلام،ما 80میلیون وام زوجین گرفتیم،8ساله مبلغ قسطمون شده 1میلیون و پونصد و پنجاه
با سود باید 149میلیون برگردونیم
حالا اگه ما ماهی 2میلیون پرداخت کنیم،که زودتر تموم بشه،از سود کلی هم چیزی کم میشه؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، با بانک مریوطه صحبت کنید اگر قبول کند قطعا سود کلی کم می‌شود.

منصور در تاریخ ۰۲-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵

سلام.من ميخوام يه وام ازدواج ٣٠ميليوني بخرم.قيمت گذاشتن ٧ميليون .الان ميخوام بدونم اين وام ازدواج واسه من چند درصد ميوفته.

--------------------------------
کیت ست: با سلام، یعنی علاوه بر بازپرداخت وام هفت میلیون اضافه پرداخت کنید حدود 12 درصد نرخ سود وام مورد نظر شما می شود

موسوی در تاریخ ۰۱-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۵

سلام،وام ۴۰ میلیون تومن ۱۵ ساله،۵ درصدی
اقساط ماهیانه اش چند میشه؟ممنون...

--------------------------------
کیت ست: با سلام، مبلغ قسط ماهانه وام مورد نظر شما 3,163,174 ریال یعنی 316 هزار تومان می باشد.

هادی در تاریخ ۳۰-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸

سلام،من مبلغ 10میلیون تومن توحساب خوابوندم بدون سود،بعد از یک سال بااین سپرده 20میلیون وام بهم دادن با بازپرداخت 47 ماهه و هرقسط 596100 تومن با نرخ 18 درصد،آیا درست حساب کردن باز پرداختش رو؟ ممنون

--------------------------------
کیت ست: با سلام، بله نرخ سود 18 درصد با توجه به قسط و زمان بازپرداخت درست محاسبه شده است.

محسنک در تاریخ ۲۵-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۲

من یه وام ازدواج ۳۰ ملیونی گرفتم اقساطش ۵۵ ماه ماهی ۵۴۵۴۰۰ تومان زده و یک ملیون هم بلافاصله بابت کارمزد سال اول برداشت کردن. آیا هرسال باید این مبلغ کارمزد رو پرداخت کنم؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، بله ولی هر سال این مبلغ کمتر از سال گذشته خواهد بود و نسبت به باقیمانده مبلغ وام محاسبه می‌شود.

علی در تاریخ ۲۳-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳

سلام یه وام 10 میلیون و 200 هزار تومان با اقساط 36 ماه چند درصده سودش؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، دوست شما باید مبلغ قسط ماهانه را بفرمایید تا بتونیم راهنمایی کنیم.

وحید در تاریخ ۲۲-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۰

سلام من سال نودهفت میلیون وهشتصدهزارتومن وام چهاردرصدگرفتم یک میلیون وهشتصدقسط دادم موندشیش میلیون الان حسابش کردن دوازده میلیون وهفتصدهزارتومن ازحساب من که ضامن بودم برداشت کردن؛مگرچنددرصدحسابش کردن؟؟مگرمیشه شیش میلیون توهفت سال هفت میلیون سودبره روش

--------------------------------
کیت ست: با سلام، تو متن فرارداد هر وامی خسارت تاخیر روزانه نوشته میشه مثلا روزانه 75000 ریال به بدهی اضافه می‌شود. یعنی این مبلغ به عنوان خسارت روزانه در تعداد روزهایی که از بدهی شما گذشته ضرب می‌شود و به اصل بدهی وام شما اضافه می‌شود.

عبدالمحمد در تاریخ ۱۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳

نحوی محاسبه بسیار ساده و قابل فهم برای همه میباشد بسیار عالیه و کمک بزرگی به مردم است ممنون بابت این نرم افزار و ممنون بابت پاسخ به سئوا لات مردم

سامان در تاریخ ۱۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷

عالی

ز در تاریخ ۱۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸

سلام من ۵و۷۰۰ دارم وام ۱ درصد میگیرم با بازپرداخت ۳۰ ماهه؛ طبق فرمول شما بازپرداختش حدود ۱۹۳ تومن میشه ولی بانک به من گفت ۲۱۲ تومن! میشه بگین با چند درصد سود دارن به اسم ۱ درصد پس میگیرن؟!

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، با توجه به مبلغ وام، قسط و زمان بازپرداخت نرخ سود وام شما حدودا 8.7 درصد می باشد.

مریم در تاریخ ۱۷-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸

سلام . من بازپرداخت رو نمیدونم چی بزنم ؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، بازپرداخت وام شما چند ماهه یا چند ساله است؟ اگر 3 سال هست در مدت بازپرداخت 3 وارد کنید و دوره زمانی بازپرداخت سال انتخاب کنید یا اگر 30 ماهه هست در مدت بازپرداخت 30 وارد کنید و بازه زمانی بازپرداخت ماه را انتخاب کنبد.

ستاره در تاریخ ۱۴-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۹

با سلام
من میخوام یه وام به مبلغ 10 میلیون تومان بردارم مدت زمان بازپرداختش دست خودمه که بخوام 2 ساله بازپرداختش کنم یا مدت زمان بازپرداخت رو بانک تعیین میکنه؟
با تشکر و سپاس

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، در این مورد بهتره از خود شعبه بانک مربوطه سوال کنید.

زهرا در تاریخ ۱۱-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۶

سلام خیلی فرمولتون عالیه من 20میلیون تومن وام گرفتم 60ماهه با نرخ 18 5078685 ریال پرداخت میکنم فرمول شما هم همین مبلغ رو محاسبه کرد.خیلییییییییییییییی ممنون.

سعید۷۰ در تاریخ ۰۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷

سلام
یه وام گرفتم ۵۰میلیون ۱۶ماهه و۴درصد،چرا قسط ماهیانه ۳۲۵۸۰۰۰میگیرند وبا فرمول شما میشه ۳۲۱۳۰۰۰تومان؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، بهتر است از بانک در این مورد سوال کنید. شاید شما به درستی متوجه شرایط بازپرداخت وام نشدید.

عباس در تاریخ ۰۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰

ممنون از نرم افزار خوبتون

عباس در تاریخ ۰۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸

سلام من یه وام ازدواج سی میلیونی رو به مبلغ چهار میلیون تومن خریدم از اونجایی که چهار میلیون هم سود بانکی براش تعلق میگیره و میشه کلا 8 تومن این وام برا من چند درصد میفته؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 9 درصد می‌باشد.

علی در تاریخ ۰۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹

سلام و عرض ادب
من یه وام 30 میلیونی مضاربه ای با بازپرداخت سرسال با سود 18 درصد میخوام بردارم، سودش سرسال چقدر میشه؟ چون باید بعد یکسال بعد از دریافت وام، اصل وام رو با سودش یکجا پرداخت کنم، میخوام بدونم چقدر باید سود بذارم رو اصل وام بریزم به بانک؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، حدود ۳ میلیون به عنوان سود به مبلغ وام اضافه می شود. وام مضاربه یکجا بازپرداخت می شود ولی سود آن ماهانه محاسبه (مانند سایر وام های اقساطی) می شود. بنابراین شما می توانید همین مشخصات در نرم افزار وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

zahra در تاریخ ۰۷-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱

با سلام
من یه وام تقاضاکردم 60 میلیون تومان که ماهانه 15240000 پرداختداره و به مدت 5 سال و باید یه مبلغ 9 میلیونهم بریزم تو حساب بمونه که میگن3 ملیونش کارمزده و 6 میلیونشم بعد 5 سال میتونم برداشت کنم میخام بدونم که چند درصدسودش میشه؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 21 درصد می‌باشد.

mahnia در تاریخ ۰۷-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۷

سلام.من یکسال سپرده گزاشتم ۲۵میلیون تومان حالا می‌خوام وام بگیرم ۵۰ میلیون تومان،باز پرداخت ۵ساله دارین؟واینکه چه شرایطی میخواد،اقساط چطوریه،در ضمن کل پولم رو می‌خوام یعنی طرح بدون ضامن نمی‌خوام

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، شما باید به بانک های مختلف مراجعه کنید تا وام نزدیک به شرایط خودتون پیدا کنید.

کیوانلو در تاریخ ۳۱-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۹

یکی مبشه توضبح بده چجور 18درصده ک میشه 30 درصد؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، متوجه منظور شما نشدم ؟ اطلاعات وام را کامل با عدد بنویسید تا راهنمایی کنیم.

بهزاد در تاریخ ۳۱-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰

سلام خسته نباشید
یه وام 50 میلیونی با بازپرداخت ماهی 1200000تومان با اقساط 120 ماهه میخواستم بدونم درصد سودش چقدره؟ممنون

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 26.8 درصد می‌باشد. بزودی نرم افزار محاسبه نرخ سود آماده می‌کنیم.

بهنام در تاریخ ۳۱-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴

سلام یه وام 50 میلیون تومانی با باز پرداخت ماهی 1 میلیون و 200 هزار تومان و 60 ماهه سودش میشه چند درصد؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 15.4 درصد می‌باشد.

بهنام در تاریخ ۳۰-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰

سلام خسته نباشید
یه وام ۲۰ میلیونی با بازپرداخت ۲۵/۰۴۰/۰۰۰ با اقساط ۴۰ ماهه و اقساط ۶۲۶/۰۰۰ تومان میخواستم بدونم درصد سودش چقدره؟ممنون

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 13.8 درصد می‌باشد.

هادی در تاریخ ۳۰-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۳

سلام. مبلغ 46000000 تومان وام با اقساط ماهیانه 1100000 تومان به مدت 60 ماه . این وام چند درصد سود محاسبه شده است ممنون

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 15.3 درصد می‌باشد.

سعید در تاریخ ۲۹-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۱

عالی

Samira در تاریخ ۲۸-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۶

باسلام. نحوه محسابه ي وام ازدواج ٣٠تومني رو لطفا اموزش بدين. ٣٠م تومان،٦٠ماهه
چند ميشه؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، اقساط وام ازدواح با نرخ سود ۴ درصد طی ۶۰ ماه یا همان ۵ سال ماهانه 5,524,956 ریال یعنی 552 هزار تومان می شود و 30 میلیون وام ازدواح را با در نظر گرفتن سود باید 33 میلیون (دقیقا 331,497,396 ریال) بازپرداخت کنید. شما می توانید همین اطلاعات را وارد نرم افزار کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

محدثه در تاریخ ۲۷-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۵

یا سلام و احترام خدمت شما بزرگوار
بنده سال ۹۵ ملکی رو خریدم با وام ۳۰ میلیون تومانی از بانک ملی با نرخ ۱۷ درصد و بازپرداخت ۱۳ ساله؛ اقساط وام ماهانه ۵۶۰.۰۰۰ تومانی هست و تاامروز حدود ۱۸ میلیون تومان پرداخت کردم؛ پارسال رییس بانک بهم گفت ۲۶ میلیون از وام مونده ولی امسال رییس عوض شد و همینجوری سوال کردم و گفت ۶۰ میلیون باقی مونده چطور ممکنه من دارم سکته میزنم

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، وقتی شما فرم های مربوط به وام را امضاء می کنید در واقع قرارد دریافت وام با شرایط مشخصی که تو قرارداد با بانک ذکر شده امضاء می کنید. این طور نیست که با عوض شدن رئیس بانک شرایط قرارداد عوض بشه. در ضمن وام ۳۰ میلیونی ۱۳ ساله با بازپرداخت ماهانه ۵۶۰ هزار تومان نرخ سودش بیشتر از ۱۷ درصد (حدود ۲۱) می باشد. بهتره در مورد اقساط و مبلغ پرداختی و باقیمانده دوباره از شعبه سوال کنید.

عباس در تاریخ ۱۸-۰۱-۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱

سلام من یه وام ازدواج رو توافقی با قیمت 4 میلیون خریدم از اونجایی که چهار میلیون هم سود وام هست جمعا میشه 8 میلیون میشه بگید این وام برا من چند درصد از اب در میاد؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، لطفا بفرمایید وام ازدواج امسال یا سال گذشته منظورتونه تا دقیق راهنمایی کنیم.

کرمی در تاریخ ۲۹-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰

سلام
میشه بدون سپرده هم وام گرفت؟چون من ۵میلیون وام میخوام ولی هیچ پولی ندارم که بخوابونم حساب،چکار باید بکنم؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، قطعا میشه، با بانک های مختلف صحبت کنید،‌ با توجه به اینکه مبلغ درخواستی شما زیاد نیست به احتمال زیاد موافقت خواهند کرد.

عباس در تاریخ ۲۵-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶

عالیه. خدا قوت

Gholami در تاریخ ۲۴-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵

عالی هست

meisam در تاریخ ۱۵-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰

سلام ممنون از سایت خوبتون.ی سوال داشتم.من میخوام توی یه صندوق قرض الحسنه ثبت نام کنم. بهم گفتن ماهی ۵۰ هزار تومن بخاطر حق عضویت باید بدم و ۵ میلیون پول بخابونم توی حسابشون بعد از ۴ ماه ۱۰ میلیون بهم وام بدن.قسطش ۲۰ ماهه هر ماه ۵۰۰ هزار تومن.بعد از پرداخت همه اقساط میتونم ۵ تومن رو بردارمبهم گفتن سودش صفر درصده.الان میخوام بدونم من دارم سود میکنم با گرفتن این وام یا اینم مث همون وام های بانکیه؟و اگر مث وام های بانکیه سودش چن درصده؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، وام شما در صورتی که ۵ میلیون شما رو علاوه بر ۱۰ میلیون بدن بدون سود خواهد بود. ۵ میلیون اگه طبق سود سپرده بلند مدت معادل ۱۵ درصد محاسبه کنیم در ۲ سال ۱.۵ میلیون سودش میشه. حالا این ۱.۵ میلیون به ۱۰ میلیون وام اضافه کنید میبیند بانک در حدود ۱۴ درصد سود از شما گرفته اشت. شاید این صندوق شرایط دیگه ای داشته باشه که باید کامل از شعبه مربوطه سوال کنید.

مجید در تاریخ ۱۵-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰

سپاس بسیار خوب بود

یعقوبی در تاریخ ۱۴-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۹

سلام ببخشید منظور هزفرمول قدیم و جدید چیست

--------------------------------
کیت ست: با سلام، قبلا از فرمول قدیم در محاسبه سود و اقساط وام در بانک ها محاسبه میشد. در حال حاضر چند سالی میشه که فرمول جدید جایگزین فرمول قدیم شده است.

رضا در تاریخ ۱۳-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰

عالی بود ممنون از شما

فلاح در تاریخ ۱۲-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵

عالی

مصطفی در تاریخ ۱۰-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴

سلام خسته نباشید من خواستم از یک سایتی یک لپتاپ بصورت قسطی بخرم قیمتش 16 میلیون تومان و 10 ماهه با 2/5 درصد سود
خواستم ببینم سود کامل چقدر روش میکشن ؟ خیلی ممنون
--------------------------------
کیت ست: با سلام، با وارد کردن اعداد مورد نظر شما مبلغ قسط ماهانه 16,183,905 ریال و کل سود 1,839,056 ریال می شود.

عليزاده در تاریخ ۰۷-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۵

سلام
ممنون از زحمات شما
خداخيرتون بده

مهدی انصاری در تاریخ ۰۷-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۲

سلام واقعا عالی بود ممنون از زحمات شما

داود در تاریخ ۲۹-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲

درودبرعزیزان.....بسیارعالی وقابل تحسین

علی در تاریخ ۲۵-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰

باسلام
مبلغ اقساط وام 80 میلیون تومانی وام مسکن با بازپرداخت 12ساله چقدره

--------------------------------
کیت ست: سلام، با توجه به اینکه نرخ سود وام مسکن یکم ۸ درصد می باشد اقساط وام ۸۰ میلیونی ۱۲ ساله ماهانه ۸۶۵ تومان می باشد. همین اعداد در نرم افزار وارد کنید سود وام نیز محاسبه می شود.

فرهاد در تاریخ ۲۴-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴

سلام سوال من اینه
با فروض ساده اگر نرخ بانکی 20 در صد باشد و سپرده اولیه 1.000.000 میزان وام ایجاد شده چقدر است؟ممنون

--------------------------------
کیت ست: با سلام، هر بانک شرایط مربوط به خودش برای تسهیلات وام را دارد، بهتر است از شعبه بانک مربوطه سوال فرمایید.

محمد در تاریخ ۲۱-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱

سلام
آیا همه بانک ها از فرمول جدید استفاده می کنند؟
ممنون

--------------------------------
کیت ست: سلام، بیشتر بانک ها از فرمول جدید استقاده می کنند.

ميثم در تاریخ ۱۷-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷

سلام لطفا فرمول سودقسط روكه ازاصل قسط كسر ميشه بامثال توضيح بدين

--------------------------------
کیت ست: سلام، فرمول محاسبه جدید و قدیم با توضیحات در متن پایین همین صفحه هست.

ارجمند در تاریخ ۱۶-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴

سلام
من بانک مهر ایران خواستم وام بگیرم از طریق امتیاز حساب. 13.700.000 تومان وام میده 6 ماهه 27.400.000 کارمزدش هم 4 درصده
تو فرمول شما مبلغ قسط رو 23.100.000 میزنه.
بنظرتون این اختلاف از کجاست؟


--------------------------------
کیت ست: با سلام، هر بانک شرایط خاص خودش داره، از خود شعبه جزییات بیشتر وام سوال کنید،‌ این وامی که شما می فرمایید قطعا سودش ۴ درصد نیست.

kam در تاریخ ۱۴-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵

سلام
جدیدا بیمه هم اضافه شده
اونم در نظر بگیر
ممنونبشه

--------------------------------
کیت ست: با سلام، با تشکر از پیشنهاد شما، بررسی میکنیم و درصورت امکان اضافه می کنیم.

امیرعطا در تاریخ ۰۱-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۷

سلام.نرخ سود یا وام رو اعشاری قبول نمیکنه.درحالیکه بعضی بانکها مثلا بانرخ ۱۸.۵ وام میدن.

--------------------------------
کیت ست: با تشکر از شما نرخ سود به صورت اعشاری بروزرسانی شد.

م در تاریخ ۰۱-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰

سلام
عالی
اپلیکیشن یا نرم افزار ندارین ؟؟

--------------------------------
کیت ست: سلام، خیر ندارم.

رضا در تاریخ ۲۵-۱۰-۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷

سلام
سایت خیییییییییییییلی بدرد بخوری دارید
خداقوت

پوریا در تاریخ ۲۴-۱۰-۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸

اقا عالی بود مگه میشه بهتر از این دمتون گرم

حمید در تاریخ ۲۳-۱۰-۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۹

دمت گرم سایتت عالیه

جواد در تاریخ ۱۸-۱۰-۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰

سلام
کاش خود فرمول رو هم قرار میدادید،تفاوت فرمول قدیم و جدید چیه؟

--------------------------------
کیت ست: فرمول جدید و قدیم به همراه توضیحات در متن پایین همین صفحه نوشته شده.

عبداله در تاریخ ۰۴-۱۰-۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱

با عرض سلام و احترام.
بسیار عالی بود و قابل استفاده . سپاسگزارم

محسن در تاریخ ۰۱-۱۰-۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱

عالی

مجید در تاریخ ۲۱-۰۹-۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷

سلام
خسته نباشید
بسیار کاربردی و خوب
نرم افزار اندرویدشم بزارین
با سپاس

سعید در تاریخ ۰۴-۰۹-۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۱

سلام لطفا نرم افزار را به تفکیک ماه و سال و اصل و فرع پرداختی طراحی بفرمایید.

امیر در تاریخ ۰۲-۰۷-۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷

بسیار خوب است

بعد از وارد کردن مبلغ وام و نرخ سود مدت میتوانید با تغییر بازه زمانی بازپرداخت مدت بازپرداخت را براساس ماه و سال وارد کنید و با کلیک روی محاسبه نتیجه با فرمول جدید و قدیم محاسبه می شود.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

محاسبه نرخ سود و اقساط ماهانه وام ازدواج و وام مسکن و...

اکثر افراد جامعه در مواقعی نیاز مالی پیدا می کنند و برای رفع نیاز خود از وام های بانکی استفاده می کنند. همانطور که می دانید به این وام های بانکی سود تعلق می گیرد که با 14% و اعداد مشابه نمایش و محاسبه می شود. برحسب وامی که دریافت می کنید شما باید وام خود را به صورت قسطی و به صورت ماهانه یا سالانه به بانک برگردانید. اگر قصد دارید بدانید که به وامی که دریافت کرده اید چقدر سود تعلق می گیرد و مبلغ قسط های شما چگونه محاسبه می شود ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

 

روش های محاسبه اقساط و سود وام بانکی

به طور کلی سود تسهیلات بانکی براساس دو فرمول محاسبه می شود که به محاسبه درصد سود وام های بانکی با روش قدیمی و جدید معروف است. در ادامه ما نحوه محاسبه هر دو روش را توضیح خواهیم داد.

 

نحوه محاسبه اقساط وام ها و سود بانکی با روش قدیمی

برای محاسبه وام های بانکی با فرمول قدیمی کافی است که فرمول زیر را با اعداد متناسبش جاگذاری کنید:

سود وام بانکی = (مبلغ کلی وام * نرخ سود * ( تعداد قسط ها+ فاصله مابین پرداخت هر قسط برحسب ماه) ) / 2400

مبلغ قسط ها برحسب ماه = ( اصل مبلغ وام + مبلغ سود) / تعداد اقساط

به طور مثال اگر شما 20000000 ریال وام گرفته باشید نرخ بهره 14 درصد باشد و شما باید در عرض 1 سال و هرماهه وام را برگردانید به صورت زیر سود وام بانکی و مبلغ قسط را محاسبه خواهید کرد:

( 20000000 * 14 ( 12+1) ) / 2400 = 1516666.66

پس سود وام بانکی شما معادل 1516666.66ریال می باشد.

( 20000000 + 1516666.66) / 12= 1793055.55

و مبلغی که باید هر ماهه به عنوان قسط پرداخت کنید 1793055.55 ریال می باشد.

 

روش محاسبه اقساط وام ها و سود بانکی با روش جدید

روشی که در بالا توضیح دادیم روش قدیمی محاسبه سود و تعیین مبلغ قسط وام بانکی بود. برای استفاده از فرمول جدید  ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

مبلغ قسط به ماه = ( اصل وام * (نرخ سود/1200) * (1 + (نرخ سود / 1200) ) به توان مدت به ماه) / ( ( ( 1 + نرخ سود / 1200) به توان مدت به ماه ) - 1)

سود وام بانکی = مبلغ اصلی وام – ( مدت پرداخت اقساط به ماه * مبلغ قسط)

که با استفاده از فرمول بالا مبلغ قسط ماهانه برابر 1795742 ریال و سود وام معادل با 1548908 ریال خواهد بود.

شاید محاسبه فرمول های بالا برای شما کار سختی باشد. برای حل این مشکل وب سایت کیت ست ماشین حساب محاسبه سود و اقساط وام بانکی را طراحی کرده است که با کمک آن می توانید تنها با پر کردن چند فیلد میزان سود وام بانکی و مبلغ قسط وام پرداختی شما را با هر دو روش جدید و قدیم محاسبه کند.

 

نرم افزار آنلاین محاسبه اقساط وام مسکن، بانک ملت، مهر اقتصاد، صادرات و ...

برای محاسبه سود و اقساط وام سایت کیت ست از فرم بالای صفحه شما باید 4 فیلد را پر کنید، کار سختی نیست چون نام فیلدها بسیار گویا است:

مبلغ وام: در اینجا شما باید مبلغ کلی وام دریافتی خود را وارد کنید که در مثال ما 20000000 ریال بود.

نرخ سود وام: نرخ سود وام همان 14 درصد مثال ما می باشد.

مدت باز پرداخت: میزان بازپرداخت وام به صورت سال یا ماه.

بازه زمانی پرداخت: در اینحا شما می توانید بازه پرداخت را سال یا ماه انتخاب کنید.

برای اینکه دقت نرم افزار محاسبه سود وام و اقساط بانکی را مشاهده کنید مثال بالا را به نرم افزار کیت ست اعمال کنید و بعد روی دکمه محاسبه کلیک کنید و نتیجه کار را مشاهده بفرمایید:

دقیقا همان ارقامی به دست می آید که قبلا به صورت دستی بدست آوردیم.