دانلود اپلیکیشن اندروید

تبدیل آنلاین جریان الکتریکی آمپر به میلی‌آمپر، مگا‌آمپر و ...

برای تبدیل واحد های اندازه گیری جریان الکتریکی اطلاعات زیر را وارد کنید و بر روی تبدیل کلیک کنید.

نتیجه تبدیل:

تبدیل به سایر واحدها:

دیدگاه شما در مورد تبدیل جریان الکتریکی

captcha
{error}

4دیدگاه
صادق در تاریخ ۱۶-۰۵-۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۴

بسیار عالی بود.ممنون ازشما.

اکبرقلیزاده در تاریخ ۲۳-۰۴-۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

درود بر مهر و محبت شما
من در گام شمار که برای پیاده روی استفاده می کنم ، ظاهر هر 68 سانت رو یک گام حساب می کنه ، و شاید این به عزیزان فارسی زبان در تبدیل گام هایشان به کیلومتر کمک کنه ، البته شاید چندان دقیق نباشه ، مگر ،برای استفاده روزمره

unknown در تاریخ ۲۵-۰۳-۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

عالی بود.فقط کاشکی میشد دانلودش کنیم. ولی بازم سپاس❤❤????

محمد در تاریخ ۲۵-۰۳-۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۰

دمت گرم

بعد از وارد کردن مقدار عددی که می خواهید تبدیل کنید واحد مبنا و مقصد را انتخاب کنید، سپس خودکار عدد به واحد مورد نظر شما و سایر واحد های دیگر تبدیل می شود.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

تبدیل واحدهای جریان الکتریکی آمپر به میلی، مگا، کیلو آمپر و ...

اگر در دنیای الکترونیک و الکتریک فعال باشید، با واحد های مختلفی جهت سنجش جریان الکتریکی مواجه خواهید شد. گاهی به دلایل مختلف نیاز داریم تا این یکا ها را به واحد کاربردی دیگری تبدیل کنیم. ساده ترین راه برای این کار استفاده از سرویس آنلاین تبدیل واحد جریان الکتریکی کیت ست می باشد.

 

جریان الکتریکی چیست؟ سرویس تبدیل آنلاین میلی آمپر به آمپر و..

حال که در حین تبدیل جریان الکتریکی هستید، آشنایی بیشتر با آن برای شما مفید خواهد بود. جریان الکتریکی به جاری شدن بار الکتریکی گفته می شود. در واقع اگر شما یک مدار الکتریکی داشته باشید، الکترون ها اقدام به حمل بار الکتریکی می کنند و جریان را تشکیل می دهند. برای سنجش میزان این جریان از واحد رسمی آمپر استفاده می شود که البته واحد های متداول دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 

واحد های جریان الکتریکی (ماشین حساب تبدیل یکا های جریان الکتریکی به هم)

همانطور که اشاره کردیم، واحد رسمی جریان الکتریکی آمپر است. اما بسته به پارامتر های مختلف، از واحد های دیگری نیز استفاده می شوند. از جمله آن ها می توان به واحد های زیر اشاره کرد.

  • آمپر

  • بایوت

  • گیلبرت

  • واحد الکترومغناطیسی جریان

  • واحد الکترواستاتیک جریان

  • جریان الکتریکی گاوسی

  • سیمنز ولت و..

قابل ذکر است که به دلیل وجود شدت جریان های مختلف، از واحد هایی بر حسب آمپر مانند نانوآمپر، میکروآمپر، میلی آمپر، مگاآمپر، گیگاآمپر و.. نیز استفاده های زیادی می شود. با این حال شما می توانید تمامی این واحد ها را مانند تبدیل مگا آمپر به آمپر، آمپر به میلی آمپر و.. را در تبدیل آنلاین جریان کیت ست، به سادگی به یکدیگر تبدیل کنید.

 

روش استفاده از سرویس تبدیل واحدهای جریان الکتریکی آمپر به میلی، مگا، کیلو آمپر و.. کیت ست

استفاده از این سرویس برای تبدیل واحد جریان آنلاین به سادگی برای شما امکان پذیر می باشد. کافیست تا ابتدا مقدار واحد مورد نظر را در باکس مقدار تبدیل وارد کنید. سپس در باکس تبدیل از واحد یکا وارد شده را انتخاب کنید. در نهایت با انتخاب واحد یکا مورد نظر در باکس تبدیل به و کلیک روی دکمه تبدیل، تبدیل واحد شما انجام خواهد شد. همچنین برای صرفه جویی در وقت شما، تبدیل به سایر واحد ها در همان مقدار وارد شده نیز در قسمت نتیجه تبدیل نمایش داده می شود.

 

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما؟

پس از انجام تبدیل واحد مورد نظر خود می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در مورد سرویس تبدیل جریان الکتریکی کیت ست را در دیدگاه این ابزار با ما در میان بگذارید و در صورت تمایل این ابزار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.