محاسبه آنلاین هزینه انتقال سند ملک ، آپارتمان و ...

برای محاسبه هزینه انتقال سند ملک اطلاعات زیر را وارد کنید و بر روی محاسبه کلیک کنید.

نتیجه محاسبه

  • حق التحریر:
  • حق الثبت:
  • مالیات ارزش افزوده:
  • ثبت الکترونیکی سند:
  • جمع کل:

دیدگاه شما در مورد محاسبه هزینه انتقال سند ملک

captcha
{error}

33دیدگاه
محمدعلی جنتی در تاریخ ۲۵-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۰

سلام من سال ۹۷ یک اپارتمان خریداری کردم میخواستم که بدونم هزینه های انتقال سند اعم از دارایی شهرداری و هزینه دفتر خانه به عهده چه کسی است لازم به ذکر که صاحب سند بعد از گذشت دوسال اقدام به زدن سند کرده ومیگه که باید همه هزینه ها نصف بشه ایا این محاسبه که میگه درسته؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، هزینه دارایی و شهرداری برعهده فروشنده است ولی هزینه انتقال سند توافقی است و معمولا بین فروشنده و خریدار تقسیم می شود.

نوري در تاریخ ۲۴-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵

سلام مجدد در ادامه سؤال قبلي، لطفاً بفرماييد كه آيا رقمي كه اين برنامه اعلام ميكند بر اساس سال 98 است و رقم اعلامي، همان رقمي است كه بايد بين طرفين تقسيم شود؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، تعرفه دفاتر اسناد رسمی در سال 98 تغییر نکرده است و در مورد پرداخت هزینه انتقال سند، توافقی پرداخت می شود و معمولا هزینه انتقال سند مساوی بین طرفین تقسیم می‌شود.

نوري در تاریخ ۲۴-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰

سلام
دارايي اعلام كرده كه: "به مأخذ ارزش معاملاتي (به حروف) سيصد و دوازده ميليون و هفتصد و چهارده ميليون ريال" ولي از محضر پرسيدم هزينه دفترخانه براي انتقال ملك چقدر ميشود، اعلام كرد حدود يك 1/800/000 تومان!!!!!!!!!. الان بايد چكار كنم؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، برای محاسبه هزینه انتقال سند گزینه دوم را از نوع سند مالی انتخاب کنید. وقتی ارزش معاملاتی که دارایی اعلام کرده یعنی مبلغ 312,714,000 ریال وارد کنید، جمع کل هزینه انتقال سند 15,159,153 ریال محاسبه می شود که برای اعتراض به اختلاف این مبلغ و مبلغی که دفتر اسناد رسمی اعلام کرده باید به اداره ثبت اسناد و املاک همان شهر مراجعه کنید تا سریعا رسیدگی کنند.

نوري در تاریخ ۲۳-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷

سلام و بسيار تشكر.

Sheida در تاریخ ۱۶-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰

خیلی برنامتون عالیه. ممنون که مارو در زمینه هایی که اطلاعات کافی نداریم کمک میکنید

ابراهیم در تاریخ ۱۵-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲

سلام خانه ای خریدم 218 میلیون که 80 میلیون وام مسکن گرفتم براش که باید 125 میلیون برگردونم. دفترخانه هزینه سند رو 1550000 تومن برای خریدار و 280000 تومن برای فروشنده اعلام کرد.
سوال من اینه مگه فروشنده معمولا بیشتر نمیده؟
آیا این مبلغ درست محاسبه شده؟
دفترخانه گفت چون وام داری انقدر شده

--------------------------------
کیت ست: با سلام، شما از مبلغی که دارایی به عنوان ارزش ملک اعلام کرده اطلاع دارید ؟ براساس ارزشی که دارایی اعلام میکند محاسبه انجام می شود و در کل شما علاوه بر هزینه انتقال سند، برای دریافت وام باید سند در رهن بانک بگذارید که هزینه جداگانه دارد. دلیل اختلاف همین هزینه سند رهنی برای بانک می باشد.

فاطمه در تاریخ ۱۰-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸

با سلام اگر مال غیر منقول به ارث برسد پسر دو برابر دختر از ملک ارث ببرد هزینه انتقال سند چگونه محاسبه می‌شود ؟آیا به نسبت سهم هر کس است

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، بله به نسبت سهم هرکس محاسبه انجام می شود.

علیرضا در تاریخ ۰۹-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲

با سلام ممنون از برنامه خوبتون دفتر ... کرج از من بابت انتقال سند دویست تومن اضافه دریافت کرده با محاسبه از طریق کیت ست متوجه شدم و با شکایت از دفتر خانه مبلغ اضافه را دریافت کردم

قاسمی در تاریخ ۰۴-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲

با سلام
هزینه تفکیک و انتقال سند به مقدار ۲ دانگ از یک زمین بر اساس ارزش زمین مادر محاسبه می شود یا فقط آن ۲ دانگ؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام، شرایط تفکیک زمین با انتقال متفاوت است و هزینه های مانند نقشه برداری و ... دارد. هزینه انتقال براساس ارزشی که دارایی اعلام میکند و دارایی طبق شرایط انتقال ارزش 2 دانگ را اعلام می کند و هزینه انتقال سند برابر 2 دانگ از ششدانگ خواهد بود.

یارمحمد رضایی در تاریخ ۰۱-۰۴-۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲

دریافتی دفتر خانه از خربد اپارتمان باقیمت سیصد میلیون تومان کلا چقدر باشددرتهران

--------------------------------
کیت ست: با سلام، محاسبه هزینه سند براساس ارزشی که دارایی به عنوان قیمت آپارتمان اعلام می کند انجام می شود نه قیمت واقعی آپارتمان برای خرید و فروش. اگر منظور شما این است که دارایی ارزش آپارتمان 300 میلیون اعلام کرده هزینه انتقال سند در دفتر اسناد رسمی 3,717,700 تومان می باشد.

احمد در تاریخ ۳۰-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴

سلام لطفا بفرمایید هزینه دفتر خانه انتقال سه دانگ یک اپارتمان نصف محاسبه میشود ، ممنون

--------------------------------
کیت ست: با سلام، براساس ارزشی که دارایی اعلام می کند محاسبه انجام می شود. دارایی نیز برای سه دانگ ارزش آپارتمان اعلام میکند و هزینه انتقال سند در دفتر اسناد رسمی حدودا نصف می شود.

سیامک در تاریخ ۲۶-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۴

سلام
هزینه انتقال سند ملک به نام یک نفر یا چند نفر فرقی می کند؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، تفاوت انتقال برای چند نفر کم می باشد. (هر نفر 5 هزار تومان)

عباس پوری در تاریخ ۲۵-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۸

آیا مردم از درآمد چند صد میلیونی دفاتر اسناد رسمی با خبر هستند . آیا میدانستید که طبق مبلغ مندرج در انتهای سند باید هزینه پرداخت بشه . آیا میدانید مبلغ مندرج در انتهای سند باید بین طرفین تقسیم بشه . آیا میدانید نقل انتقال خودرور طبق مصوبه مجلس باید در مراکز تعویض پلاک انجام بشه بخاطر اینکه دفاتر اسناد رسمی 20 برابر مراکز تعویض پلاک هزینه دریافت میکنند . و درآخر مرراقب باشید هزینه های اضافی از شما دریافت نکنند

علي در تاریخ ۱۰-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸

سلام من از دفتر خانه نامه ماليات و شهرداري گرفتم كه همون مرحله اول دفتر خانه مبلغ ١٥٠ هزار تومن گرفت به خاطر دادن نامه ها و هزينه استعلام ايا گرفتن اين مبلغ قانوني هستش؟

--------------------------------
با سلام، مبلغ استعلام دارایی و شهرداری هر کدام 10 هزار تومان و مبلغ استعلام از اداره ثبت که بصورت الکترونیک انجام می شود در مناطق (سند) شهری 50 هزار تومان و در مناطق (سند) روستایی 30 هزار تومان می باشد.

سینا در تاریخ ۰۹-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۶

سلام
من خانه ای از پدرم خریدم سال گذشته به ارزش ۴۰۰ میلیون ولی امسال می‌خواهیم کار انتقال سند انجام دهیم و این خانه وام دارد و وام آن را پدر می دهند در انتقال سند چه چیزی باید عنوان شود مبنی بر اینکه ایشان باید پرداخت کنند و هزینه انتفال سند چقدر است؟ البته امسال ارزش ملک افزایش داشته!
سپاسگزارم

--------------------------------
با سلام، اگر منظور شما اینه که سند خانه در رهن بانک می باشد (مانند وام مسکن) برای انتقال سند، وام باید یا تسویه شود یا به شما منتقل شود که در صورت انتقال اقساط بر عهده شما می باشد. در انتقال سند چیزی مبنی بر پرداخت اقساط توسط فروشنده نوشته نمی شود مگر اینکه از فروشنده یعنی پدرتون وکالت بگیرد و در آینده سند بزنید. هزینه انتقال سند بعد استعلام دفتر اسناد رسمی از دارایی مشخص می شود و با مشخص شدن ارزش ملک توسط دارایی قابل محاسبه است. (گزینه دوم نوع سند انتخاب و مبلغی که دارایی اعلام کرده را وارد کنید).

سعید در تاریخ ۰۳-۰۳-۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱

سلام ..
من یک قطعه زمین در سال ۹۳ خریداری کردم ..سند دارم ولی به نام دولت هست و من وکالت دارم که برم کارای انتقال سندش رو انجام بدم به نام خودم بزنم ..خواستم بدونم هزینه هاش چه جور حساب میشه

--------------------------------
کیت ست: با سلام، شما عوارض شهرداری و مالیات باید پرداخت کنید و بعد از مراجعه به اداره دارایی ، بعد از اینکه ارزش ملک مشخص شد می توان گفت چه هزینه دیگری باید در دفتر اسناد رسمی پرداخت کنید.

پدر حسین در تاریخ ۲۹-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۱

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

مهدی در تاریخ ۲۶-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۹

باسلام ببخشید هزینه سند بر عهده خریدار است یافروشنده

--------------------------------
کیت ست: با سلام، توافقی هست و معمولا هزینه انتقال سند مساوی بین طرفین تقسیم می‌شود.

Yahia Yazdi Rad در تاریخ ۲۳-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹

دم شما گرم.خیلی خوبه

موفق در تاریخ ۱۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵

سلام.
برای محاسبه انتقال ستد یک ملک شخصی کدام گزینه رو باید انتخاب کنم؟
آیا برای محاسبه هزینه انتقال ملک ؛ قیمت معامله شده باید درج شود ؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، برای محاسبه هزینه انتقال سند گزینه دوم باید انتخاب کنید. در مورد سوال دوم قیمت معامله شده خیر ، قیمتی که دارایی به عنوان ارزش ملک اعلام مکنید را باید وارد کنید. بعد از مراجعه به دفتر اسناد رسمی،فروشنده باید پاسخ استعلام دارایی را تهیه کند که در پاسخ ارزش ملک مشخص شده است.

c در تاریخ ۰۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۸

با سلام
ایا اگر کسی وکیل شود که سند مالکیت ملک خریداری شده را به نام موکل کند تعرفه یا فرمولی برای محاسبه اجرت عمل وکیل وجود دارد و چگونه تعیین می شود لطفا راهنمایی کنید
--------------------------------
کیت ست: با سلام ، از ابزار محاسبه حق الوکاله وکیل برای محاسبه دستمزد وکیل میتوانید استفاده کنید. ولی اکثر وکلا مطابق با نظر خودشون (براساس تجریه ، مهارت و...) مبلغ وکالت اعلام می کنند.

حسینی در تاریخ ۰۸-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱

سلام
بنده یک ملک به قیمت 470 میلیون تومان خریدم ، با وام مسکن 80 میلیونی ف با متراژ 63 متر ، لطفاً میشه بفرمایید چه مبلغی باید به دفترخانه بپردازم ؟

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، شما باید ارزش ملک که توسط دارایی اعلام شده بفرمايید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم. از فروشنده میتونید سوال بپرسید چون باید به دارایی مراجعه کند.

مجید در تاریخ ۰۷-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹

سلام من ماشین فروختم صاحب ماشین که نمایشگاهی هست گفت ۶۷۰ هزار هزینه انتقال شده البته قرار بود هزینه وکالت رو خودش بده ولی از من ۶۷۰ هزار کم کرد گفتم شاید زیاد گرفته از شما بپرسم درسته مبلغش

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، شما از مدل خودرو چیزی نگفتید، با توجه به مدل خودرو هزینه انتقال و وکالت تغییر می کند.

بهنام در تاریخ ۰۲-۰۲-۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸

باسلام مدت ۸ساله که پرداخت وام اپارتمان مادرم به مبلع۲۰۰۰۰۰۰۰تومن دابعهده گرفتم که یک پنجم ارزش ملک هست چگونه سهم خودرامیتونم بنام خودم کنم.

--------------------------------
کیت ست: با سلام ، باید با مادرتون توافق کنید به میزان سهم پرداختی شما چند سهم یا چند دانگ از ششدانگ را به نام شما کند. سپس به دفترخانه مراجعه و سهم مورد نظر را مثل هر سندی دیگری به نام خودتون منتقل کنید. مانند دو دانگ مشاع از ششدانگ یا یک سهم از پنج سهم مشاع از ششدانگ و ...

حسین در تاریخ ۲۲-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۲

باسلام و تشکر از راهنمایی های با ارزشتون
درگواهی موضوع ماده 187 قانون مالیات های مستقیم
در تذکرات گفته: این گواهی بر اساس اسناد و مدارک ارائه شده از طرف مودی صادر گردیده و در صورت وجود مدارکی حاکی از تعلق مالیات بیشتر به مورد معامله مابه التفاوت مطالبه خواهد شد
سوال من اینه که ملک 150 میلیونی رو 6 میلیون نوشته به ماخذ ارزش معاملاتی - ممکنه بعدها از خریدار مابه التفاوت رو بگیرن یا مشکلی پیش نمیاد ؟


--------------------------------
کیت ست: با سلام، لطفا بفرمایید این مبلغ چه کسی تعیین کرده ؟ چون ارزش ملک با توجه محل ملک (طبق اطلاعات سند مالکیت) توسط دارایی تعیین می شود و مالیات براساس مبلغی که خود دارایی محاسبه کرده پرداخت می شود.

اسی در تاریخ ۲۰-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹

سلام بنده 50میلیون تسهیلات 16درصد مسکن و80میلیون وام مسکن یکم 8درصد کلا130میلیون تومان وام وملک به فیمت املاکی 300000000 تومان -سیصد میلیون تومان-خریداری وقیمت به ارزش دارایی 63259777 ریال می باشد،می خواستم ببینم بعنوان خریدار سهم هزینه های بنده دردفترخانه چقدر می شود با تشکر
------------------
باسلام مبالغی که به دفتر خانه پرداخت گردید، مبلغ 799522تومان جهت انتقال سند جهت طرفین نصف مبلغ مذکور ومبلغ 1862000تومان جهت ثبت سندرهنی (50میلیون تسهیلات و80میلیون تومان مسکن یکم) ومبلغ 100000تومان جهت ارسال سند تک برگی به آدرس پستی منزل ) کل مبلغ پرداخت شده 2/761/522 تومان جهت اطلاع دوستان

اسی در تاریخ ۱۵-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷

سلام بنده 50میلیون تسهیلات 16درصد مسکن و80میلیون وام مسکن یکم 8درصد کلا130میلیون وملک به ارزش دارایی 63259777 ریال خریداری نمودم می خواستم ببینم بعنوان خریدار سهم هزینه های بنده دردفترخانه چقدر می شود با تشکر

--------------------------------
کیت ست: با سلام، اگر مبلغی که دارایی اعلام کرده در نرم افزار واردکنید هزینه رهن سند (گزینه اول) بابت وام مسکن شما ۱۴۲ هزار تومن میشود و هزینه انتفال سند (گزینه دوم)که بین شما و فروشنده تقسیم میشود ۷۴۱ هزار تومن می شود.

ابی در تاریخ ۱۵-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲

خیلی خوووووووبه...من دیدم دفتر خونه هایی که به خاطر بی اطلاعی مردم بیشتر پول میگیرن و حتی کارت خوان هم ندارند که فرار از قانون باشه...خیلی ممنون

بابک در تاریخ ۱۴-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴

سلام بسیار عالی و موثر ، من که خیلی خوشم اومد چون آگاهی را بالا میبره

علی در تاریخ ۰۴-۱۲-۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰

جدا کارتون قشنگ است چون ادم با اگاهی کامل برنامه ریزی هزینه ها می کند. دست مریزاد

محسن در تاریخ ۲۳-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶

خیلی خوبه ممنون از خلاقیتون

احمد در تاریخ ۱۰-۱۱-۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۶

عالیه
اگر قیمت دارایی را حساب میکرد خیلی بهتر میشداین خصوص توضیح فرمائید.با تشکر

--------------------------------
کیت ست: با سلام، چون ارزش قیمت زمین هر شهر و استان با توجه به متراژ تفاوت دارد و دارایی این مبلغ را براساس بخشنامه ای که سالانه برای تعیین ارزش زمین به ادارت دارایی ابلاغ میشود محاسبه می کند.(این بخشنامه عمومی منتشر نمیشود تا برای ما قابل محاسبه باشد.)

مسلم در تاریخ ۱۹-۱۰-۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۰

سلام،عالییییییییی

قمیت ملک را براساس مبلغی که دارایی به عنوان ارزش ملک اعلام کرده در ارزش سند وارد کنید و بروی محاسبه کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

محاسبه هزینه انتقال سند زمین ، خانه ، ویلا و ...

پس از خرید ملک، آپارتمان، ویلا و.. مسئله انتقال سند به وجود می آید که باید ملک را به نام خود ثبت کنید. این کار در دفتر اسناد رسمی صورت می پذیرد و نیازمند پرداخت هزینه است. این هزینه ها طبق فرمول مشخصی انجام می شود. اگر شما نیاز دارید تا با مقدار و حجم این هزینه برای انتقال سند ملک خود آشنا شوید، می توانید از ابزار محاسبه آنلاین هزینه انتقال سند ملک کیت ست استفاده کنید.

 

مراحل سند زدن ملک

قبل از محاسبه آنلاین هزینه انتقال سند ملک، بهتر است با مراحل انتقال هم آشنا شوید. معمولا ابتدا بعد از توافق طرفین قولنامه یا مبایعه نامه ثبت و نوشته می شود. در مبایعه نامه باید نحوه پرداخت هزینه های انتقال سند نیز نوشته شود. بعضی از این هزینه ها با فروشنده و برخی دیگر با خریدار است. پس از این کار نوبت به دریافت کد رهگیری در بنگاه معاملات ملکی می رسد تا مبایعه نامه در سیستم جامع ثبت شود و کد رهگیری به آن تعلق یابد. پس از آن باید فروشنده، در دفتر اسناد رسمی مدارک لازم برای انتقال سند را فراهم سازد و در نهایت با حضور طرفین در دفتر اسناد رسمی انتقال سند انجام می پذیرد.

 

هزینه های انتقال سند ملک

انجام مراحلی را که معرفی کردیم، نیازمند پرداخت هزینه است. این هزینه های شامل موارد زیر می شوند.

  • ثبت مبایعه نامه در سیستم سراسری: دفتر معاملات املاک، پنج درصد ارزش ملک را از طرفین به عنوان کمیسیون فروش می‌ گیرد.

  • فروشنده باید هزینه ای به شهرداری بابت خلافی، نوسازی و پسماند بدهد.

  • دارایی هزینه نقل و انتقال را می‌ گیرد. اگر ملک قبلا اجاره بوده باشد، دارایی، مالیات‌ بر اجاره هم می گیرد. معمولا این هزینه شامل 4 درصد ارزش ملک است. البته ارزشی که دارایی روی ملک می گذارد معمولا با قیمت واقعی تفاوت دارد و کمتر است.

  • هزینه دفترخانه (حق التحریر)، به صورت مساوی بین خریدار و فروشنده تقسیم می شود. این هزینه حدودا بین 200 هزار تومان تا دو میلیون تومان است.

 

ارزش ملک توسط دارایی

برای محاسبه آنلاین هزینه انتقال سند ملک، باید ارزش ملک که توسط دارایی مشخص شده است را وارد کنید. در برگه مفاصا حساب مالیات نقل و انتقال که توسط اداره دارایی در مراحل کار انتقال سند دریافت می شود، در قسمتی قیمتی که دارایی برای ملک شما تعیین نموده است را خواهید دید.

 

اسناد رهنی با حق استرداد و ذمه (سند خانه هایی که وام دارند)

دیگر قسمتی که برای محاسبه آنلاین هزینه انتقال سند ملک نیاز دارید، مشخص کردن نوع سند می باشد. بسیار پیش می‌ آید که خریداران بخواهند در هنگام خرید خانه از وام و تسهیلات بانکی استفاده کنند. در این حالت سند برای مدتی که قرار است وام پرداخت شود، در رهن بانک نگه داشته می‌ شود و این مسئله در خود سند هم قید می ‌گردد. منظور از رهن سند در نزد بانک، گرو ماندن آن نیست، بلکه صرفا در خود سند قید می‌ گردد که این سند تا تاریخ معین در رهن بانک است. آنگاه سند به خریدار تحویل داده می شود. اگر وام گیرنده نتواند در موعد مقرر وام خود را پرداخت کند بانکی که سند در رهن آن است، حق دارد که ملک را تصاحب کند. همچنین معنی لغوی ذمه ای به سند حاکی از تعهد مدیون به پرداخت وجه نقد یا پرداخت جنس یا تعهد به فعل معین که در اصطلاحات ثبتی در معنی مقابل اسناد مربوط به معاملات با حق استرداد بکار می رود.

 

اسناد معاملات غیر منقول و پیش فروش ساختمان

اموال غیر منقول در اصطلاح حقوقی به مالی گفته می شود که از جایی به جای دیگر قابل انتقال نباشد مانند زمین و معدن و.. . همچنین هر قراردادی با هر عنوان که به موجب آن، مالک رسمی زمین (پیش فروشنده) متعهد به احداث یا تکمیل واحد ساختمانی مشخص در آن زمین شود و واحد ساختمانی مذکور با هر نوع کاربری از ابتدا یا در حین احداث و تکمیل یا پس از اتمام عملیات ساختمانی به مالکیت طرف دیگر قرارداد (پیش ‌خریدار) درآید از نظر مقررات این قانون قرارداد پیش‌ فروش ساختمان محسوب می‌ شود.

 

روش محاسبه آنلاین هزینه انتقال سند ملک، آپارتمان و..

برای محاسبه آنلاین هزینه انتقال سند ملک ، آپارتمان و.. در کیت ست، فقط کافیست تا نوع سند مالی را مشخص کنید. پس از مشخص کردن نوع سند، باید ارزش سند که توسط اداره دارایی مشخص شده است و آن را در پیش تر توضیح دادیم به ریال وارد کنید و روی دکمه محاسبه کلیک کنید. سپس کیت ست هزینه را به شما نمایش می دهد. نتیجه محاسبات با جزییات (حق التحریر، حق الثبت، مالیات ارزش افزوده، ثبت الکترونیکی سند) نمایش داده می شود.

 

نظرات و پیشنهادات شما؟

پس از انجام محاسبه آنلاین مورد نیاز خود، می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در دیدگاه محاسبه آنلاین هزینه انتقال سند مالکیت با ما به اشتراک بگذارید.