ساخت آنلاین کد Hash با الگوریتم های MD5, SHA1, SHA256, SHA512 و...

برای ساخت کد Hash متن خود را وارد و الگوریتم مورد نظر انتخاب کنید و بر روی ساختن کلیک کنید.

Hash ساخته شده:

سایر الگوریتم‌ها:

دیدگاه شما در مورد ساخت کد Hash

captcha
{error}

6دیدگاه
حسینی در تاریخ ۰۶-۱۲-۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۴

عالی

ممد در تاریخ ۰۸-۱۱-۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

عالییی

مهدی در تاریخ ۲۸-۱۰-۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۵

اها

ررر در تاریخ ۱۸-۱۰-۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۸

هیچ راهی برای کرک کردن هش وجود ندارد چون که این فقط یک الگوریتم یکطرفه است

Cyrus در تاریخ ۰۷-۰۸-۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

سلام، یه سوال داشتم، secret key الگوریتم هش sha256 که دارین چی ست کردین؟

گمنام در تاریخ ۱۸-۱۲-۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵

سلام. لطفاً دی-کد کردن هش های معروف رو هم بزارید. (تبدیل هش به متن) متشکرم.

متن دلخواه خود را وارد و در ادامه الگوریتم مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی ساخت Hash کلیک کنید تا کد Hash مورد نظر شما تولید و نمایش داده شود.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

تولید کد Hash با الگوریتم های مختلف

ساخت کد هش (Hash Code) در ظاهر پیچیده به نظر می رسد. اما اگر نیاز به ساخت یک کد هش برای متن دارید، می توانید با کمک سرویس کیت ست، این فرایند را در چند ثانیه و با چند کلیک انجام دهید.

 

هش کد چیست؟ ابزار ساخت کد Hash آنلاین

حال که در حال ساخت آنلاین کد هش متن هستید، خالی از لطف نخواهد بود اگر بیشتر با Hash Code آشنا شوید. البته توضیح هش کار ساده ای نبوده و مباحث پیچیده ای دارد اما به طور ساده، هش به فرایندی گفته می شود که یک داده را به کمک الگوریتم ها و محاسبات خاص به یک کد تبدیل می کند. کد به دست آمده که کد هش یا هش کد نامیده می شود، منحصر به فرد بوده و همانند اثر انگشت انسان می باشد.

 

روش ساخت کد Hash، چگونه متن را به هش کد تبدیل کنیم؟

برای ساخت کد هش، بیت های خاصی از داده انتخاب می شود و به کد تبدیل می شود. این فرایند غیر قابل برگشت می باشد. داده های شما چه شامل یک متن ساده و یا یک برنامه سنگین باشند، می توانند یک هش کد داشته باشند. برای این کار از فرایند ها و الگوریتم های مختلفی استفاده می شود. از جمله پرکاربرد ترین آن ها می توان به MD5, SHA1, SHA256, SHA512 و.. اشاره کرد.

 

روش ساخت کد هش متن، بهترین سرویس آنلاین تبدیل متن به کد Hash

همانطور که اشاره کردیم، برای ساخت کد هش از بیت های خاصی در داده استفاده می شود. برای انجام این کار روش های مختلفی وجود دارند. اما ساده ترین آن ها استفاده از سرویس محاسبه هش کد متن کیت ست می باشد. در واقع شما با وارد کردن متن و انتخاب الگوریتم مورد نظر، به سادگی به کد هش مورد نظر خود خواهید رسید.

 

نحوه استفاده از سرویس تولید کد Hash با الگوریتم های مختلف کیت ست

ابتدا متن خود را در باکس مشخص شده وارد کنید. پس از آن باید الگوریتم مورد نظر خود را از منوی کشویی انتخاب کنید. در نهایت روی دکمه ساخت Hash کلیک کنید. با این کار کد هش ساخته شده و در قسمت نتیجه به شما نمایش داده می شود. همچنین با کیلک روی دکمه کپی می توانید به سادگی کد را کپی کنید. همینطور برای صرفه جویی در وقت شما، کد با الگوریتم های دیگر نیز محاسبه شده و در قسمت نتیجه ها نمایش داده می شود.

 

نظرات و پیشنهادات شما؟

پس از انجام فرایند ساخت کد Hash متن خود می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در مورد این سرویس را در دیدگاه با ما در میان گذاشته و در صورت تمایل این ابزار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که در صورتی که این ابزار برای شما کاربردی بوده است برای توسعه آن و همینطور سایر ابزار ها، با حمایت مالی همراه ما باشید.