کرنومتر آنلاین

برای استفاده از کرنومتر میتوانید از فرم زیر استفاده و دکمه شروع را بزنید.

00 : 00 : 00 : 00
زمان های ثبت شده فاصله زمانی با رکورد قبلی

دیدگاه شما در مورد کرنومتر آنلاین

captcha
{error}

2دیدگاه
alirezahoseini در تاریخ ۰۲-۱۱-۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۲

بدک نبود

سمانه در تاریخ ۲۰-۰۸-۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۶

سلام خیلی خوب بود ممنون

با کلیک بر روی شروع زمان و حرکت زمان میتوانید با کلیک بر روی اضافه به لیست هر بار زمان را ثبت و اختلاف با زمان قبل را ثبت و مشاهده کنید.

به اشتراک بگذارید

نمایش ابزار در سایت شما

کرنومتر آنلاین

کرنومتر یک نوع زمان سنج یا تایمر است که از صفر شروع به اندازه گیری زمان می کند. اگر به قدیمی ترین کرنومتر فکر کنید شاید ساعت شنی را تصور کنید. ساعت شنی جز قدیمی ترین تایمرهایی است که با برعکس کردن آن شروع به شمارش معکوس زمان می کند. به طور کلی کرنومترها ممکن است مکانیکی، الکترومکانیکی یا کاملا الکترونیکی باشد. اگر شما ورزشکار هستید و نمی خواهید برای خرید کورنومتر هزینه کنید قطعا یک سرویس آنلاین کرنومتر بکار شما می آید.

 

طرز کار با کرنومتر آنلاین کیت ست

کرنومتر آنلاین کیت ست نیازی به نصب ندارد، این کرنومتر دقیق تحت وب بوده و شما می توانید از طریق مرورگر کامپیوتر یا گوشی همراه خود به آن دسترسی داشته باشید. با استفاده از کرنومتر آنلاین کیت ست شما نیازی به صرف صدها هزارتومان از پول خود نیستید.

بعد از اینکه با استفاده از مرورگر خود وارد لینک کرنومتر کیت ست شدید کافیست روی دکمه آبی شروع کلیک کنید تا لحظات شما شروع به شمارش کند. بعد از کلیک دکمه شروع سه دکمه برای شما ظاهر خواهد شد:

  1. اضافه به لیست: با کلیک روی این دکمه زمان سپری شده در لیستی که در پایین دکمه است ثبت می شود. این دکمه برای مواقعی کاربرد دارد که شما بخواهید به طور مثال رتبه دو یا چند دونده یا شناگر را ثبت کنید.

  2. توقف: با کلیک روی دکمه توقف شمارش زمان متوقف می شود و دکمه به ادامه تغییر پیدا می کند. برای ادامه شمارش زمان سپری شده مجدد روی دکمه ادامه کلیک کنید.

  3. تنظیم مجدد: با کلیک روی تنظیم مجدد، زمان شمارش شده صفر خواهد شد و شما می توانید از اول به ثبت بازه های زمانی خود بپردازید. علاوه براین با کلیک دکمه تنظیم مجدد لیستی که با کلیک دکمه اضافه به لیست ایجاد کرده اید پاک خواهد شد.